Sourcing day pro Sandvik Coromant AB

Rádi bychom Vás informovali o poptávce švédského tradičního výrobce nástrojů pro řezání kovu Sandvik Coromant AB, který hledá v České republice prostřednictvím CzechTrade nové dodavatele pro některé ze svých divizí.

Sandvik Coromant AB je jednou ze společností Sandvik Group, což je globální strojírenská skupina s více než 40 000 zaměstnanci a obratem 101 miliard SEK. Sídlo společnosti se nachází od roku 2012 ve Stockholmu, výroba je pak soustředěná v továrním komplexu ve švédském městě Sandviken, které se nachází 190 km severně od Stockholmu. Společnost Sandvik Coromant AB byla založena roku 1942, sídlo společnosti i výroba jsou ve městě Sandviken, v současnosti má 7 900 zaměstnanců. Sandvik Coromant vyrábí širokou škálu nástrojů pro řezání kovů pro velké množství aplikací:

 

 

V první fázi poptávání hledá firma Sandvik nové dodavatele z České Republiky dle přiložených specifikací, které obecně popisují poptávané produkty a požadavky na dodavatele. Ve druhé fázi jednání s vhodnými uchazeči o dodávky bude před jednáním podepsána dohoda o zachování mlčenlivosti o poskytnutých informací (Non-Disclosure Agreement), a následně poskytnuty technické výkresy výrobků, kterým by měl vhodný dodavatel vyhovět.

V případě zájmu o spolupráci prosíme o vyplnění přiloženého dodavatelského dotazníku Supplier Information Form, na jehož základě budou příslušní produktoví nákupčí firmy Sandvik Coromant vybírat své potenciální dodavatele. Vyplněný dotazník „supplier infromation form“ zašlete na adresu stockholm@czechtrade.cz nejpozději do 17. 7. 2020. Forma setkání s vybranými dodavateli bude dohodnuta podle počtu zájemců, s největší pravděpodobností půjde o prezentace a jednání formou on-line setkání pomocí platformy Microsoft ZOOM. Představení dodavatelů je bezplatné. Setkání nákupčích s vybranými českými dodavateli bude symbolicky zpoplatněno částkou 2.000 Kč bez DPH.

Termín: 17. 7. 2020 - 24. 7. 2020
Druh akce: Sourcing Day
Místo konání: Praha, Česká republika
Oborová specializace: Strojírenství - výroba strojů a techniky
Obráběné komponenty a konstrukce z kovů
Teritoriální zaměření: Švédsko
Cena: 2 420 Kč (vč. DPH)
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Mgr. Degťar Vladimír
Mgr. Vladimír Degťar
Exportní konzultant - senior
vladimir.degtar@czechtrade.cz T: +420 224 907 557
M: +420 601 383 459

Odborný garant

CzechTrade Stockholm (Skandinávie)

Mgr. Rousek Tomáš
Mgr. Tomáš Rousek
vedoucí zahraniční kanceláře