Sourcing day se společností JOMA AB

Rádi bychom Vás informovali o poptávce švédské kovozpracující společnosti JOMA AB, která vyrábí a dodává produkty do oboru stavebnictví. JOMA AB hledá nové české dodavatele v kovovýrobě, a to zejména pro výrobu požadovaných kovových výrobků (specifikace v přiloženém katalogu). 

Joma je jednou z předních společností v kovozpracujícím průmyslu ve Švédsku s ročním obratem kolem 200 milionů SEK. Továrna a ústředí společnosti se nachází ve městě Målskog, poblíž Gnosjö – rozsáhlé podnikatelské oblasti s inovační silou.

Firma v České Republice poptává pro dlouhodobou a strategickou spolupráci výrobce v následujících produktových kategoriích:

  • různé druhy stavebního kování (trámové závěsy, úhlové konzole, spojovací desky, ocelové pásy atd.)

V této první fázi poptává švédská společnost výrobu v objemu 170 000 kusů/ročně (viz přiložená specifikace). Firma má ale zájem o dodavatele, kteří budou schopni zvýšit objemy výroby v budoucnu. Ve druhé fázi budou vybrány vhodné české firmy a před dalším jednáním bude podepsána Dohoda o mlčenlivosti, dále budou dodány technické výkresy produktů.

Schůzky s poptávající firmou budou probíhat formou online meetingů.

V případě zájmu o spolupráci žádáme o vyplnění přiloženého dodavatelského dotazníku JOMA Supplier Profile, na jehož základě bude centrální nákup firmy vybírat potenciální dodavatele. Vyplněný dotazník „Supplier_Profile“ zašlete na adresu katerina.kraus@czechtrade.cz nejpozději do 5.11. 2021.

Představení dodavatelů je bezplatné. Po evaluaci profilů nákupním oddělením švédské firmy budou s vybranými dodavateli zorganizována termínovaná online jednání s vedením nákupu. Online jednání s vybranými českými dodavateli bude zpoplatněno částkou 1.800 Kč (bez DPH).

Termín: 15. 10. 2021 - 30. 11. 2021
Druh akce: Sourcing Day
Místo konání: Praha, Česká republika
Oborová specializace: Obráběné komponenty a konstrukce z kovů, Stavebnictví a stavební materiály
Teritoriální zaměření: Švédsko
Cena: 2 178 Kč (vč. DPH)
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Bc. Darmovzal Jan
Bc. Jan Darmovzal
Exportní konzultant
jan.darmovzal@czechtrade.cz T: +420 224 907 525
M: +420 601 383 460

Odborný garant

CzechTrade Stockholm (Skandinávie)

Mgr. Rousek Tomáš
Mgr. Tomáš Rousek
vedoucí zahraniční kanceláře