WATEC ISRAEL 2017

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na prestižním mezinárodním veletrhu WATEC ISRAEL 2017.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb pro zvýšení šancí na úspěšný vývoz klienta. Patří sem např. oslovení izraelských potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

Izrael patří do nejužší světové špičky v oboru nových technologií a inovací, které jsou ve velké míře uplatněny i v oblasti vodohospodářství. Mezinárodní veletrh a konference WATEC tak vytváří příležitost seznámit se s posledními trendy v několika oborech a navázat obchodní kontakty s vyspělými izraelskými společnostmi. K dispozici je i on-line systém Chance2Meet, kde si každý registrovaný účastník může najít partnery k jednání podle svého profilu a zaměření. Veletrh je potom příležitostí prezentovat se jako spolehlivý a zajímavý partner pro dlouhodobou spolupráci.

Zahraniční zastoupení CzechTrade Tel Aviv připravuje pro české firmy i vědecko-výzkumné instituce kompletní servis spojený s návštěvou mezinárodní konference a veletrhu WATEC Israel 2017. Na výběr jsou dvě možnosti účasti - osobní účast a zapojení do on-line systému vyhledání vhodných partnerů Chance2Meet anebo vlastní prezentace na samostatném stánku v rámci mezinárodního veletrhu. V obou případech nabízíme asistenci při pobytu a pomoc při zajištění vhodných partnerů k jednání.

PROČ SE AKCE WATEC ISRAEL 2017 ÚČASTNIT?

 • Jedná se o největší mezinárodní akci v  oboru vodohospodářství pořádanou v Izraeli jednou za dva roky;
 • Své partnery k jednání zde najdou firmy, které mají ve svém portfoliu zboží nebo služby spojené například s čištěním odpadních vod, úpravou pitné vody, transportem a měřením spotřeby vody, kanalizací, zařízením sloužícím k úsporám vody, alternativními vodními zdroji a dalšími podobnými obory;
 • Veletrh má velmi vysokou úroveň, vytváří příležitost seznámit se s posledními trendy a navázat cenné kontakty s vyspělými izraelskými společnostmi;
 • Následná spolupráce pak může mít různou formu – od prostého prodeje zboží a služeb, přes společný výzkum a vývoj určitých projektů až po spolupráci na třetích trzích, kde se jedna či druhá strana z různých důvodů obtížně prosazuje;

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ PREZENTACE S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

OSOBNÍ ÚČAST NA KONFERENCI A VELETRHU – 1 AŽ 3 DNY

 • Registraci na veletrh a do on-line systému Chance2Meet – možnost domluvit si individuální schůzky a jednání s dalšími návštěvníky veletrhu přímo na výstavišti.
 • Pomoc při vytipování a oslovení potenciálních zájemců před veletrhem dle předem specifikované cílové skupiny podle profilu a zadání klienta.
 • Přivítání na letišti, předání informací k pobytu a odvoz na hotel; odvoz z hotelu na konferenci/veletrh a při odletu z hotelu na letiště.
 • Optimalizaci nákladů – možnost rezervace ubytování za korporátní sazby v hotelu PRIMA Tel Aviv nebo VITAL Tel Aviv v cenovém rozpětí od 100 USD/noc bez nutnosti garance kreditní kartou.
 • Společný networkingový večer 13. 9. na pozvání CzechTrade.
 • Dle domluvy další návazné individuální služby zaměřené na rozvinutí obchodních vztahů s izraelskými partnery.
 • 8 000,- Kč + DPH (osobní účast jednoho zástupce firmy).
 • 12 000,- Kč + DPH (osobní účasti dvou zástupců stejné firmy).

VLASTNÍ STÁNEK A OSOBNÍ ÚČAST NA VELETRHU

 • Zajištění základního modulárního stánku na ploše 9m2.
 • Oslovení potenciálních zájemců před veletrhem dle předem specifikované cílové skupiny se záměrem podchytit zájem místních firem o spolupráci.
 • Registraci do systému Chance2Meet – možnost domluvit si individuální schůzky a jednání s dalšími návštěvníky veletrhu přímo na výstavišti.
 • Přivítání na letišti, předání informací k pobytu a odvoz na hotel; odvozy z hotelu na konferenci/veletrh a při odletu z hotelu na letiště.
 • Optimalizaci nákladů – možnost rezervace ubytování za korporátní sazby v hotelu PRIMA Tel Aviv nebo VITAL Tel Aviv v cenovém rozpětí od 100 USD/noc bez nutnosti garance kreditní kartou.
 • Společný networkingový večer 13. 9. na pozvání CzechTrade.
 • Dle domluvy další návazné individuální služby zaměřené na rozvinutí obchodních vztahů s izraelskými partnery.
 • 81 000,- Kč + DPH (vlastní stánek 9m2).
 • 56 000,- Kč + DPH (6m2 na sdíleném stánku v případě závazné přihlášky alespoň 2 vystavovatelů).

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu WATEC ISRAEL 2017 najdete v přiložené pozvánce.
Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 30.4.2017.

Termín: 12. 9. 2017 - 14. 9. 2017
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Tel Aviv, Izrael
Oborová specializace: Voda, odpady a životní prostředí
Teritoriální zaměření: Izrael
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Mgr. Fibigrová Alice, MBA
Mgr. Alice Fibigrová, MBA
Exportní konzultant - senior
alice.fibigrova@czechtrade.cz T: +420224907816
M: +420601380645

Odborný garant

CzechTrade Tel Aviv

Ing. Rak Jiří
Ing. Jiří Rak
Ředitel regionálního centra
jiri.rak@czechtrade.cz T: +97298913761
M: +972528797159