XXVI. Setkání teplárenského průmyslu Zakopane 2019

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu XXVI. TEPLÁRENSKÉ SETKÁNÍ 2019, který pokrývá širokou škálu výrobků v energetickém průmyslu.

Setkání se účastní řídící a technický personál polských tepláren a dodavatelé pro teplárenský sektor. Akce je největším setkáním technického kádru polského teplárenství. Jedná se o třídenní konferenci spojenou s prezentacemi a veletrhem firem, které se Teplárenského setkání účastní.

V letošním roce budou hlavními tématy konference: směr vývoje teplárenství v Polsku, energetická efektivita, kogenerační zákon, řízení teplárenské sítě, ochrana životního prostředí, paliva.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

  • Prezentace společnosti na společné expozici ČR s možností vystavení propagačních materiálů a s prostorem pro jednání (stůl + 2 židle).
  • Osobní účast v programu akce pro 1 účastníka.
  • Osobní účast na galavečeru v hotelu Nosalów Dwór 24. 4., večer v Krčmě Tarzański Bór 25. 4. vč. Dopravy autobusem tam a zpět.
  • Obědy ve dnech 24. 5., 25 .4.
  • Asistence v průběhu konání akce ze strany pracovníků CzechTrade Polsko, obchodního rady ČR ve Varšavě, dle přání pomoc při jednáních s Vašimi obchodními partnery.
  • Reklamní banner společnosti na stránkách organizátora www.kierunekenergetyka.pl na 1 měsíc.
  • Informace o firmě v konferenčních materiálech (1xB5, černo - bílé).
  • Cena: 23 000,- Kč bez DPH v ceně je zahrnut poplatek za účast jedné osoby
  • Cena: 8 000,- Kč bez DPH další účastník za firmu

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu XXVI. TEPLÁRENSKÉ SETKÁNÍ 2019 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 26.2.2019.

Termín: 24. 4. 2019 - 26. 4. 2019
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Zakopane, Polsko
Oborová specializace: Energetika
Teritoriální zaměření: Polsko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Ing. Květoň Bohuslav
Ing. Bohuslav Květoň
Exportní konzultant
bohuslav.kveton@czechtrade.cz T: +420 224 907 593
M: +420 607 000 509

Odborný garant

CzechTrade Polsko

Bc. Holeksová Magdalena
Bc. Magdalena Holeksová
Vedoucí zahraniční kanceláře