Zemědělský veletrh - Bata Agro 2018

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu BATA AGRO 2018, který pokrývá širokou škálu výrobků z oblasti zemědělství - namátkou stroje a přídavná zařízení za traktory, umělá hnojiva či skot.

  • VELETRH BATA AGRO je výjimečnou příležitostí pro české společnosti pro nabídnutí svých strojů, zařízení a produktů v rámci společné expozice České Republiky / CzechTrade.
  • V roce 2017 byla výstavní plocha 38000m2 s počtem přes 30 vystavovatelů z Bulharska, Řecka, Itálie, Rumunska, Makedonie a Turecka, Slovinska, Španělska, Ruska.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení bulharských potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

PŘED VELETRHEM ZAHRANIČNÍ KANCELÁŘ SOFIE ZAJISTÍ:

  • Překlad profilu Vaší společnosti do bulharské jazykové verze pro zápis do elektronického katalogu vystavovatelů
  • Vyhledání a oslovení potenciálních partnerů před veletrhem, jménem agentury CzechTrade Sofia (dle požadavku CS firmy), pozvání BG partnerů na veletrh
  • Váš profil zveřejníme na webových stránkách zahraniční kanceláře v Sofii
  • Zápis do elektronického katalogu vystavovatelů

V PRŮBĚHU VELETRHU

  • Osobní asistence na trhu vč. tlumočení během celého konání akce a aktivní účast pracovníků CzechTrade při jednáních s Vašimi obchodními partnery
  • zázemí společného STÁNKu českých firem – 25 m2 , při obsazenosti min. 3 firem
  • Společný stánek - zázemí, jednací prostor. Vybavení stánku: 3 stoly, 12 židlí, společná lednice, internet 30 MB, el. proud 10KW. Cena zázemí vnitřního prostoru pro firmu - 12.500,- Kč

VENKOVNÍ PLOCHA:

  • Venkovní plocha pro exponát/ty české společnosti (velikost plochy dle požadavku firmy/velikosti exponátu) 1m2 á 390,- Kč 10% sleva na venkovní plochu, při objednání do 31. 1. 2018.

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu BATA AGRO 2018 najdete v přiložené pozvánce.
Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.
Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 31. 1. 2018.

Termín: 15. 5. 2018 - 18. 5. 2018
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Stará Zagora, Bulharsko
Oborová specializace: Zemědělství a lesnictví
Strojírenství - výroba strojů a techniky
Teritoriální zaměření: Bulharsko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Akce již proběhla

Organizační garant

Mgr. Atanasčev Marek
Mgr. Marek Atanasčev
Exportní konzultant
marek.atanascev@czechtrade.cz T: +420 224 907 590
M: +420 724 966 518

Odborný garant

CzechTrade Sofia

Mgr. Paříková Martina
Mgr. Martina Paříková
Vedoucí zahraničí kanceláře
martina.parikova@czechtrade.cz T: +35929433152
M: +359 878 310 309