CzechTrade v médiích

Sledujeme zprávy, prohlášení i názory na naši agenturu v nejdůležitějších médiích, neboť je považujeme za neméně důležitou zpětnou vazbu.

Monitoring médií

19. 3. 2019 - businessinfo.cz
Podezřele výhodné kontrakty od firem z některých afrických zemí, Blízkého Východu nebo Číny jsou obvykle pokusem o podvod. České podniky by se v podobných případech měly obracet na Klientské centrum pro export.
18. 3. 2019 - Export a podnikání
S ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade v Baku jsme si povídali o vývoji těchto zemí v posledních letech a obchodních příležitostech pro tuzemské vývozce.
18. 3. 2019 - Export a podnikání
Ředitelka zahraniční kanceláře CzechTrade Kyjev popisuje, jak se těžce zkoušená země snad konečně vymaňuje z ekonomických i politických problémů a mluví o obchodních možnostech pro české exportéry.
18. 3. 2019 - Export a podnikání
..., Rumunsko, ale také balkánské země či Turecko. Zástupci Fastry tam hledají partnera, respektive dealerskou síť, popř. konečného zákazníka. A to je také důvod, proč s nabídkou spolupráce oslovili agenturu CzechTrade. Unikátní technologie...
18. 3. 2019 - Export a podnikání
Přinášíme vám zprávy o zajímavém dění ze světa od ředitelů zahraničních kanceláří CzechTrade.
18. 3. 2019 - Export a podnikání
Přinášíme zprávy z oboru od ředitelů zahraničních kanceláří CzechTrade.
18. 3. 2019 - Export a podnikání
Proexportní podpora obranného a bezpečnostního průmyslu má svoje specifika a zvláštnosti. Důležitá je zejména spolupráce s některými ministerstvy a dalšími organizacemi, exportéři z ní profitují.
18. 3. 2019 - Export a podnikání
O tom, co zajímavého se v obranném průmyslu děje, v čem čeští výrobci vynikají a jaké jsou naopak jejich slabiny s předsedou Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.
14. 3. 2019 - parlamentnilisty.cz
Ural, Sibiř a ruský Dálný východ se díky velkému průmyslovému potenciálu stále více dostávají do centra pozornosti tuzemských exportérů. České republice se v posledních měsících významně daří obchodovat hlavně v Uljanovské oblasti i Tatarstánu.
14. 3. 2019 - mpo.cz
Veletrh „Middle East Electricity“ proběhl na výstavišti World Trade Centre v Dubaji. Jednalo se o 43. ročník tohoto veletrhu, jehož hlavní nomenklaturou je přenos a distribuce elektrické energie, solární energie a její akumulace. Veletrh probíhal v 17 halách, celkem se ho zúčastnilo 1732...