Mediální partneři

Přehled mediální partnerů, se kterými CzechTrade aktuálně spolupracuje.

Trade News

logoMagazín o obchodu Trade News je dvouměsíčníkem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Dává si však za cíl oslovit nejen její členskou základnu; vedle menších a středních firem cílí i na velké podnikatelské subjekty. Jeho stěžejním obsahem jsou informace o nových trendech v obchodu i exportu, specifikách zahraničních trhů a obchodních příležitostech, praktické rady pro vstup a působení na zahraničních trzích, finanční a právní poradenství apod. Zvláštní prostor je určen zkušenostem úspěšných českých exportérů.

BusinessInfo.cz

logoOficiální portál pro podnikání a export. CzechTrade je garantem toho projektu. Portál BusinessInfo.cz nabízí komplexní informace pro podnikatele na jednom místě a usnadňuje tak orientaci podnikatelském prostředí. Zvláštní důraz je kladen na oblast podpory exportu a zahraničního obchodu.

Český exportér

CE.jpgMagazín Hospodářských novin a Ekonoma, vydávaný vydavatelstvím Economia, a.s. ve spoluoráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu a CzechTrade. Aktuální vydané číslo i archiv naleznete na http://exporter.ihned.cz/.