Kariéra v CzechTrade

Přidejte se k našemu týmu a podílejte se na úspěchu českého exportu. Nabízíme vám přehled aktuální nabídky pracovních pozic v naší agentuře.

Proč pracovat v CzechTrade?

Budete součástí profesionálního týmu.

Nabízíme:

  • zajímavou a rozmanitou práci,
  • profesní a osobní růst.

Zaměstnancům v pracovním poměru poskytujeme následující výhody:

  • pět týdnů dovolené,
  • rehabilitaci,
  • příspěvek na stravenky.

Zaměstnanci se řídí Kodexem_etiky.pdf (192.32kB)

STÁŽISTA V ODDĚLENÍ STROJÍRENSTVÍ A KOVOVÝROBY

Náplň stáže:

  • Poskytování informací o kompletním portfoliu produktů a služeb CzechTrade.
  • Budování a rozvíjení vztahů se stávajícími i novými klienty v souladu s marketingovou politikou CzechTrade.
  • Kvalitní a včasné zpracování požadavku klienta ve spolupráci s věcně příslušnými útvary CzechTrade.

Profil ideálního kandidáta:

  • Komunikační dovednosti
  • Samostatnost
  • Znalost cizího jazyka (angličtina)

Stážista získá:

  • Bezplatnou stáž na centrále CzechTrade v Praze
  • Zajímavou praxi z oblasti zahraničního obchodu
  • Možnost dostat se přímo ke zdroji informací a zjistit, jak funguje obchod v praxi

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na níže uvedený kontakt.
Součástí životopisu musí být toto prohlášení: „Souhlasím se zpracováváním mnou poskytnutých osobních údajů po dobu výběrového řízení na nabízenou pozici.“
Kontakt: vyberova-rizeni@czechtrade.cz

STÁŽISTA V ODDĚLENÍ ONLINE SLUŽEB

Náplň činnosti stážisty:

  • Rozvíjení mediálního partnerství a sítě mediálních partnerů – průzkum trhu a masivní navazování možné spolupráce za účelem podpory značky.
  • Podpůrné marketingově analytické práce – analýza návštěvnosti a chování na webu, analýza konkurence.
  • Podpůrné práce pro vznik koncepce BusinessInfo.cz (zpracování reportů apod.).
  • Statistické zpracování návštěvnosti dle zadání (Webtrekk, Google analytics).
  • PPC kampaně.
  • Distribuce POS materiálů na Živnostenské úřady – kompletace zásilek a řízení celé distribuce, komunikace se živnostenskými úřady.

Požadavky na stážistu:

Nabízíme:

  • 3měsíční bezplatnou stáž na centrále CzechTrade v Praze.