Exportní konzultant v oddělení inovativních MSP

Náplň práce

  • nabídka a prodej služeb agentury CzechTrade (osobní jednání, prezentace, semináře)
  • jednání s TOP managementem výrazně inovativních, zejména mladých, firem a analýza jejich exportní připravenosti
  • exportní poradenství
  • příprava a realizace účastí na zahraničních veletrzích, výstavách a misích
  • podpora zapojení českých firem do dodávek pro mezinárodní vědecká centra a organizace

Požadujeme

  • ukončené vysokoškolské vzdělání v bakalářském stupni (podmínkou)
  • praxe v mezinárodním obchodě a exportu (výhodou)
  • orientace v inovačním ekosystému ČR (výhodou)
  • znalost českého jazyka na min. úrovni C2 (podmínkou)
  • znalost italského jazyka na min. úrovni B1-B2 (výhodou)
  • znalost anglického jazyka na min. úrovni B2 (podmínkou)
  • aktivní znalost používání PC (MS Office, internetové vyhledávače)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost, analytické myšlení
  • profesionální vystupování, komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

  • možný nástup je od 1.10.2022
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce Praha
  • odměňování v souladu s pravidly stanovenými pro příspěvkové organizace, Stupnice platových tarifů podle platových tříd a platových stupňů pro zaměstnance uvedené v § 5 odst. 1 NV č. 341/2017 Sb. (10. platová třída)
  • příspěvky na stravování, rehabilitaci, kulturu a sport
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny sick days

V případě zájmu nám zašlete nejpozději do 31.8.2022 motivační dopis se strukturovaným životopisem v českém a anglickém  jazyce na e-mail vyberova-rizeni@czechtrade.cz.
Součástí životopisu musí být toto prohlášení: „Souhlasím se zpracováváním mnou poskytnutých osobních údajů po dobu výběrového řízení na nabízenou pozici.“