Pracovník oddělení finanční účtárny / Účetní

Náplň práce

  • vystavování a účtování odběratelských/vydaných faktur
  • sledování saldokont
  • zpracování vyúčtování pracovních cest (tuzemské i zahraniční)
  • další úkoly dle pokynů vedoucího oddělení

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou příp. rekvalifikační kurz v oblasti účetnictví
  • praxe v účetnictví příspěvkové organizace výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (LCS Helios, Excel, Word, Outlook)
  • zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

  • práci v rozvíjející se vládní agentuře
  • pracovní poměr na dobu určitou
  • příspěvek na stravování, rehabilitaci, kulturu a sport
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • místo výkonu práce - Praha 2

V případě zájmu nám zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis do 27.8.2022 na e-mailovou adresu vyberova-rizeni@czechtrade.cz.
Do životopisu prosím uveďte toto prohlášení: „Souhlasím se zpracováváním mnou poskytnutých osobních údajů po dobu výběrového řízení na nabízenou pozici."