Projektový manažer kybernetické bezpečnosti

Náplň práce

  • Koordinace činností v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • Příprava a vedení bezpečnostních výborů, komunikace s NÚKIB
  • Vedení běžné operativy bezpečnostního týmu dodavatele outsourcingu a jeho hodnocení, sledování a vyhodnocování průběžných reportingů
  • Spolupráce a koordinace s dalšími projekty ICT oddělení
  • Spolupráce na přípravách veřejných zakázkách
  • Další úkoly dle pokynů nadřízeného

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • praxe v řízení v ICT nebo kyberbezpečnosti výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS office, MS SharePoint)
  • manažerská orientace v ICT a kyberbezpečnostních technologiích
  • organizační a komunikační schopnosti
  • zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • práci v rozvíjející se vládní agentuře
  • pracovní poměr na dobu určitou
  • příspěvek na stravování, rehabilitaci, kulturu a sport
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • místo výkonu práce - Praha 2
  • nástup možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu nám zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis do 27.8.2022 na e-mailovou adresu vyberova-rizeni@czechtrade.cz.
Do životopisu prosím uveďte toto prohlášení: „Souhlasím se zpracováváním mnou poskytnutých osobních údajů po dobu výběrového řízení na nabízenou pozici."