Projektový manažer kybernetické bezpečnosti

Náplň práce:

  • koordinace činností v oblasti kybernetické bezpečnosti, příprava a vedení bezpečnostních výborů, komunikace s NÚKIB
  • vedení běžné operativy bezpečnostního týmu dodavatele outsourcingu a jeho hodnocení
  • sledování a vyhodnocování průběžných reportingů
  • spolupráce a koordinace s dalšími projekty ICT oddělení
  • spolupráce na přípravách veřejných zakázek
  • další práce dle pokynů vedoucího

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • praxe v ICT nebo kyberbezpečnosti minimálně 5 let
  • český jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • praxe v řízení provozu v ICT nebo kyberbezpečnosti výhodou
  • praxe v řízení ICT projektů výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, MS SharePoint)
  • manažerská orientace v ICT a kyberbezpečnostních technologiích
  • organizační a komunikační schopnosti
  • zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

  • práci v rozvíjející se vládní agentuře
  • stravenky v hodnotě 190,-
  • příspěvek na rehabilitaci
  • příspěvek na penzijní připojištění/příspěvek na sport či kulturu
  • možnost kvartálních odměn
  • po zkušební době možnost úhrady kuponu MHD
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick days
  • místo výkonu práce v Praze 2
  • nástup možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu nám zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis do 17.2.2023 na e-mailovou adresu: vyberova-rizeni@czechtrade.cz
Do životopisu prosím uveďte toto prohlášení: „Souhlasím se zpracováváním mnou poskytnutých osobních údajů po dobu výběrového řízení na nabízenou pozici."