Vedoucí zahraniční kanceláře CzechTrade Mexiko

Náplň práce

  • Komunikace s českými firmami, místními subjekty, zodpovědnost za získávání zakázek, jejich zpracování a zajištění vytíženosti práce zahraniční kanceláře.
  • Odborná poradenská činnost pro české subjekty dle individuálního zadání klientem.
  • Aktivní vyhledávání a zpracování obchodních příležitostí z místního trhu.
  • Příprava a realizace seminářů a odborných školení pro české subjekty.
  • Reprezentace CzechTrade a českých firem v daném teritoriu.
  • Zajištění efektivního administrativního chodu zahraniční kanceláře.

Požadujeme

  • Státní občanství ČR.
  • Ukončené vysokoškolské vzdělání.
  • Praxi v mezinárodním obchodě, zkušenosti s exportem výrobků a služeb.
  • Znalost místního prostředí a reálií.
  • Orientace v hlavních sektorech místního hospodářství.
  • Znalost českého jazyka minimálně na úrovni C2 (podmínkou).
  • Vynikající znalost španělského jazyka podmínkou.
  • Aktivní znalost používání PC (prostředí MS Office, internetové vyhledávače, práce s databázemi).
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).
  • Profesionální vystupování, komunikační a prezentační dovednosti.
  • Analytické myšlení.
  • Schopnost samostatné i týmové práce.

Na tyto pozice musí uchazeč vlastnit Osvědčení fyzické osoby na stupeň „Důvěrné", vystavené Národním bezpečnostním úřadem. Pokud žadatel nemá takové osvědčení, lze tento požadavek splnit podáním žádosti o vydání Osvědčení po sdělení výsledku výběrového řízení, pokud v něm uchazeč uspěl.

Nabízíme

  • Vysoce náročnou, klientsky zodpovědnou práci.
  • Pracovní poměr na dobu určitou.
  • Práci v rozvíjející se vládní agentuře.
  • Místo výkonu práce při vyslání Ciudad de México.
  • 5 týdnů dovolené, 4 sick days.

V případě zájmu o uvedenou pozici nám do 2.9.2022 zašlete na e-mailovou adresu vyberova-rizeni@czechtrade.cz motivační dopis se strukturovaným životopisem, obojí v českém a španělském jazyce.
V motivačním dopise se zaměřte na svou znalost a zkušenosti z daného teritoria (pracovní zkušenosti atp.).
Do životopisu, prosím, uveďte prohlášení: „Souhlasím se zpracováváním mnou poskytnutých osobních údajů po dobu výběrového řízení na nabízenou pozici.“