Reference úspěšných klientů Czechtrade

Děkujeme našim klientům, že nám dávají možnost podílet se na jejich úspěších

Vojenské lesy a statky ČR, s.p.

„Poskytnuté informace jsou pro nás neocenitelné. Spolupráce byla na profesionální úrovni a velice si ji vážíme,“
Jiří Horák
vedoucí obchodu
www.vls.cz

Dynal s.r.o.

„Dostal jsem kontakt na normálního člověka, který to má v hlavě srovnané. Sedli jsme si jak technicky, obchodně, i lidsky. Doufám, že se spolupráce rozjede i s dalším kontaktem od vás,“
Martin Sklenář
majitel společnosti
www.dynal.cz/hlinikova-okna-a-dvere

PRESCO GROUP, a.s.

Děkujeme za organizaci seminářů pro exportéry. Online forma mně osobně velmi vyhovovala. Prostor pro dotazy byl a pan Jareš s kolegyněmi měli pěknou prezentaci. Některé platformy už využíváme, další byly přínosem a určitě je brzy zkusíme využít.
Aidai Mirbek
exportní manažerka ve společnosti PRESCO GROUP, a.s.
www.presco.cz

Dermacol, a.s.

I přes nesnáze způsobené pandemii COVID-19 dostáváme od vašich kolegů velice užitečnou podporu v rámci rozvíjení našeho působení v Ázerbájdžánu a Gruzii. Obdržela jsem dobře zpracovaný report, který budeme používat jako základ pro stanovení strategie vstupu na tyto trhy. Po první online schůzce budeme v domlouvat další.
Anastasija Bičíková
exportní manažerka ve společnosti Dermacol, a.s.
www.dermacol.cz

TOPOS a.s.

Příležitostně s CzechTrade spolupracujeme a potkáváme se zejména na výstavách. Účastnil jsem se klasických seminářů a tentokrát jsem zavítal na online o Kazachstánu a Kyrgyzstánu. S panem Jurčíkem jsme se několikrát setkali a nyní máme připravenou expedici velké linky do Almaty, tak jsem se chtěl dozvědět o současné situaci. I když dávám přednost osobnímu kontaktu, i tento způsob je zajímavý a oceňuji, že šetří čas a náklady. Seminář se mi líbil a dá se říct, že překonal mé očekávání.
Ing. Milan Slabý
obchodní ředitel ve společnosti TOPOS a.s.
www.topos.eu

Oportys a.s.

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vaším prostřednictvím upřímně poděkoval ředitelům zahraničních kanceláří v Baku a Bukurešti. Můj syn Jiří zůstal pracovně v Bukurešti a Vaši kolegové mu svými cennými radami pomohli k rychlému a efektivnímu návratu domů do ČR. S CzechTrade úzce spolupracuji již delší čas a potvrzuje se mi nejen profesionální přístup vašich ředitelů v zahraničí, ale také lidský přístup. Přeji mnoho úspěchů a hodně zdraví v této obzvláště nelehké době. S úctou
Ing. Jiří Štirba
projektový ředitel ve společnosti Oportys a.s.
www.oportys.com

SENSE Vital Air

Když se s CzechTradem zúčastníme veletrhu, dopředu víme, s kým se na veletrhu setkáme. Dokážeme si nadefinovat partnery, které hledáme a CzechTrade pro nás se znalostmi místního trhu odvede spoustu práce. Předem víme, s kým budeme jednat, co je to za firmu, To všechno nám práci v mnoha ohledech ulehčuje, ba dokonce zrychluje.
Karel Semerák
majitel a zakladatel společnosti SENSE Vital Air
www.sense.cz

Garden Praha

Opakovaně jsem se přesvědčil o vysoké profesionalitě pracovníků CzechTrade, kteří pomohou exportérovi rychle se zorientovat v základních aspektech trhu, společnosti a kultury specifikých pro danou zemi, a tím jsou přínosem pro efektivnější komunikaci a způsob prezentace ve vztahu k potenciálním obchodním partnerům.
Martin Landa
gardenpraha.cz

Medovník

Děkujeme za zaslané shrnutí právě proběhlé akce (CNR FOOD ISTANBUL 2019) a hlavně chci poděkovat za perfektní organizaci, kvalitní komunikaci, vyčerpávající průvodcovské a doprovodné služby, pohostinnost a celkovou vstřícnost nejen vaší, ale všech organizátorů.
Jiří Černý
ředitel společnosti
www.medovnik.cz
Chcete, aby tu byl i Váš exportní úspěch?
Podívejte se na nabídku našich služeb anebo rovnou kontaktujte naše exportní konzultanty.