Reference úspěšných klientů Czechtrade

Děkujeme našim klientům, že nám dávají možnost podílet se na jejich úspěších

Arvia Technology

Návštěva v Česku se ukázala být pro naší společnost velmi úspěšnou. Společně s kolegou jsme vděčni za veškerou tvrdou práci, která byla ze strany CzechTrade věnována plánování schůzek a návštěvám u českých dodavatelů. Děkujeme všem, kteří se na přípravě podíleli.
Jo Tomlinson
Procurement and SOP officer společnosti Arvia Technology Ltd.
www.arviatechnology.com

Garden Praha

Opakovaně jsem se přesvědčil o vysoké profesionalitě pracovníků CzechTrade, kteří pomohou exportérovi rychle se zorientovat v základních aspektech trhu, společnosti a kultury specifikých pro danou zemi, a tím jsou přínosem pro efektivnější komunikaci a způsob prezentace ve vztahu k potenciálním obchodním partnerům.
Martin Landa
gardenpraha.cz

Medovník

Děkujeme za zaslané shrnutí právě proběhlé akce (CNR FOOD ISTANBUL 2019) a hlavně chci poděkovat za perfektní organizaci, kvalitní komunikaci, vyčerpávající průvodcovské a doprovodné služby, pohostinnost a celkovou vstřícnost nejen vaší, ale všech organizátorů.
Jiří Černý
ředitel společnosti
www.medovnik.cz

Elektropřístroj

Chci poděkovat agentuře CzechTrade za naprosto perfektní organizaci a zajištění celého průběhu mise do Kazachstánu. Během těch pár dní nám byl pracovník zahraniční kanceláře CzechTrade v Almaty skvělým průvodcem a poskytovatelem informací.
Miroslav Prokeš
jednatel společnosti
www.epm.cz

Aries

Spolupráce s pracovníky čínské pobočky CzechTrade a účast na veletrhu ISPO Beijing přinesla výsledky. Perfektní znalost prostřední, trhu, lokální kolegové, kteří nám v začátku významně pomohli například i s překlady marketingových a obchodních materiálů, byly prvky, bez kterých bychom si oťukávat čínský trh sotva troufli.
Lenka Fejfarová
cz.aries.eu

NADOP - VÝROBA NÁBYTKU

Dobrý den pane Blažku, chtěl bych Vám poděkovat za Vaši dosavadní práci a perfektní servis, který jste nám poskytl. Velice si ceníme Vaší práce a jsme přesvědčeni, že jdeme společně s vámi v této oblasti správnou cestou.
Ing. Jaroslav Pehal
předseda představenstva
www.nadop.cz

RACIO

Tímto bychom Vám i kolegům z ambasády chtěli poděkovat za profesionální přístup a perfektní organizaci naší účasti na veletrhu Food Expo v Casablance. Věřím, že jsme se neviděli naposledy a že se nám podaří ze získaných kontaktů něco vytěžit a přiletíme na osobní jednání, případně se budeme účastnit dalšího veletrhu.
Radoslav Marek
www.racio.cz/cs

Componenta Perfecta

Na zahraničních trzích se společnosti daří prosazovat se i díky spolupráci s vládní agenturou CzechTrade. S pomocí CzechTrade nyní firma testujeme i další evropské státy, kde zatím nepůsobíme. Společné stánky na veletrzích nám umožňují prezentovat se bez vší té ‚otravné‘ přípravné práce.
Ota Horák
jednatel
spoluworks.parts

Enelex spol. s.r.o.

Využíváme různé formy podpory exportu, které nabízí CzechTrade. V roce 2017 jsme se v rámci projektu NOVUMM účastnili veletrhu Mongolia Mining v Ulanbátaru. Díky této podpoře se českým firmám rozšiřují nové možnosti odbytu jejich výrobků a otevírají se tak nové možnosti exportních příležitostí.
Libor Vacek
jednatel společnosti
www.enelex.cz
Chcete, aby tu byl i Váš exportní úspěch?
Podívejte se na nabídku našich služeb anebo rovnou kontaktujte naše exportní konzultanty.