Reference úspěšných klientů Czechtrade

Děkujeme našim klientům, že nám dávají možnost podílet se na jejich úspěších

Oportys a.s.

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vaším prostřednictvím upřímně poděkoval ředitelům zahraničních kanceláří v Baku a Bukurešti. Můj syn Jiří zůstal pracovně v Bukurešti a Vaši kolegové mu svými cennými radami pomohli k rychlému a efektivnímu návratu domů do ČR. S CzechTrade úzce spolupracuji již delší čas a potvrzuje se mi nejen profesionální přístup vašich ředitelů v zahraničí, ale také lidský přístup. Přeji mnoho úspěchů a hodně zdraví v této obzvláště nelehké době. S úctou
Ing. Jiří Štirba
projektový ředitel ve společnosti Oportys a.s.
www.oportys.com

SENSE Vital Air

Když se s CzechTradem zúčastníme veletrhu, dopředu víme, s kým se na veletrhu setkáme. Dokážeme si nadefinovat partnery, které hledáme a CzechTrade pro nás se znalostmi místního trhu odvede spoustu práce. Předem víme, s kým budeme jednat, co je to za firmu, To všechno nám práci v mnoha ohledech ulehčuje, ba dokonce zrychluje.
Karel Semerák
majitel a zakladatel společnosti SENSE Vital Air
www.sense.cz

Garden Praha

Opakovaně jsem se přesvědčil o vysoké profesionalitě pracovníků CzechTrade, kteří pomohou exportérovi rychle se zorientovat v základních aspektech trhu, společnosti a kultury specifikých pro danou zemi, a tím jsou přínosem pro efektivnější komunikaci a způsob prezentace ve vztahu k potenciálním obchodním partnerům.
Martin Landa
gardenpraha.cz

Medovník

Děkujeme za zaslané shrnutí právě proběhlé akce (CNR FOOD ISTANBUL 2019) a hlavně chci poděkovat za perfektní organizaci, kvalitní komunikaci, vyčerpávající průvodcovské a doprovodné služby, pohostinnost a celkovou vstřícnost nejen vaší, ale všech organizátorů.
Jiří Černý
ředitel společnosti
www.medovnik.cz

NADOP - VÝROBA NÁBYTKU

Dobrý den pane Blažku, chtěl bych Vám poděkovat za Vaši dosavadní práci a perfektní servis, který jste nám poskytl. Velice si ceníme Vaší práce a jsme přesvědčeni, že jdeme společně s vámi v této oblasti správnou cestou.
Ing. Jaroslav Pehal
předseda představenstva
www.nadop.cz

RACIO

Tímto bychom Vám i kolegům z ambasády chtěli poděkovat za profesionální přístup a perfektní organizaci naší účasti na veletrhu Food Expo v Casablance. Věřím, že jsme se neviděli naposledy a že se nám podaří ze získaných kontaktů něco vytěžit a přiletíme na osobní jednání, případně se budeme účastnit dalšího veletrhu.
Radoslav Marek
www.racio.cz/cs

SEFIRA

Děkuji za akci, kterou jsme spolu realizovali v roce 2019. Hlavním cílem byla podpora vstupu naší společnosti na rumunský IT trh. Příprava i samotná realizace projektu byla z vaší strany velmi profesionální a navíc se zdravým lidským přístupem. Sestavení databáze firem určených k oslovení i pozitivní reakce a zájem o spolupráci zcela naplnily moje očekávání.
Pavel Vlk
Business Development Manager
www.sefira.cz

Jaroslav Juřica

Podpora CzechTrade v oblasti průmyslového designu představuje významný odrazový můstek v rozhodování firmy, zvažující začlenění této profese do vývojového procesu svého výrobku. Pro mě jako designéra je v těchto případech důležitým článkem pro překonání prvotních nejistot a navázání vzájemné spolupráce.
Jaroslav Juřica
designér
www.jaroslavjurica.com

SIMANDL

CzechTrade nám pomohl k významným zakázkám. Asi nejvíce na veletrhu PLMA 2018 v Amsterdamu, díky kterému jsme začali vyrábět privátní značku pro anglický řetězec a dodávat výrobky pod značkou Darkoff do Ruska a Gruzie. Díky účasti na veletrhu CNR v Istanbulu dodáváme instantní nápoje do Turecka.
Václav Simandl
majitel společnosti
www.simandlczech.cz
Chcete, aby tu byl i Váš exportní úspěch?
Podívejte se na nabídku našich služeb anebo rovnou kontaktujte naše exportní konzultanty.