Exportní vzdělávání

Exportní vzdělávání CzechTrade nabízí českým firmám vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu.

Odborné a teritoriální semináře

Naše semináře jsou zaměřeny na oblast mezinárodního obchodu i měkké dovednosti, přibližují specifika podnikatelského prostředí a aktuální informace z vybraných oborů a teritorií.

Exportní konference a fóra

Na Exportních konferencích a fórech se dozvíte aktuální informace z vybraných teritorií. Získáte možnost zhodnotit příležitosti a potenciál pro rozvoj vašich exportních aktivit.

Firemní školení na zakázku

Nevybrali jste si z naší nabídky seminářů či kurzů? Máte specifické vzdělávací požadavky? Rádi vám pomůžeme s tvorbou i realizací vzdělávacího programu na míru.

Začínáme s exportem

Užitečné informace z oblasti zahraničního obchodu a exportu. Praktické rady k usnadnění vašeho vstupu na zahraniční trhy.

Realizujeme jednodenní i dvoudenní semináře; ucelené kurzy; exportní konference; diskusní fóra; firemní školení na zakázku a další praktické vzdělávání.

Unikátními odbornými, sektorovými a teritoriálními znalostmi lektorů přispíváme k profesnímu růstu českých exportérů a zvýšení konkurenceschopnosti českých firem.

Učíme české firmy exportovat na základě:

  • sdílených informací
  • praktických tréninků
  • úspěšných příkladů z praxe.

Prostřednictvím špičkových odborníků a teritoriálních specialistů předáváme aktuální informace důležité pro rozhodování, přípravu a úspěšný vstup na zahraniční trhy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Video: Služby CzechTrade