Popis filtru: Zobrazeny záznamy ze všech období a lokalit

Jedinou spojnici mezi Gruzií a Ruskem trápí dočasné dopravní omezení
Gruzie Gruzie
| 28. 6. 2022
Vlivem krajně nepříznivé povětrnostní situace, intenzivním dešťům, které trvaly v oblasti Kavkazu několik posledních dnů, došlo k serióznímu poškození hlavní dopravní magistrály mezi Gruzií a Ruskem.
Brazilská kosmetika Boticário ročně inkasuje 18 miliard realů
Brazílie Brazílie
| 27. 6. 2022
Brazilská společnost Boticário sází na influencery, změny v managementu a investice do technologií. Třeba speciální digitální nos pomáhá namíchat nejatraktivnější vůně.
Kanadská provincie Québec investuje 7,5 miliardy dolarů do leteckého průmyslu
Kanada Kanada
| 27. 6. 2022
Dalším terčem vládních investic v leteckém sektoru Québecu má být podpora rozvoje a udržení talentu.
Gruzínci mají rádi moučné výrobky. CzechTrade připravuje podnikatelskou mini misi výrobců pekárenských technologií a ingrediencí
Gruzie Gruzie
| 26. 6. 2022
Každý občan Gruzie spořádá ročně více než 127 kg moučných výrobků. Denně se tedy jedná o 349 gramů moučných výrobků, což řadí obyvatele Gruzie mezi jedny z největších poživatelů moučných výrobků na světě.
Egypt ruší všechna omezení související s COVID-19
Egypt Egypt
| 26. 6. 2022
Egypt, který se spoléhá na příjmy z cestovního ruchu jako na životně důležitý zdroj zahraniční měny, přijímá opatření na podporu oživení odvětví cestovního ruchu. Ruší všechna omezení týkající se příjezdu, související.
Potravinářský průmysl v Mexiku dynamicky roste. Ročně o 4,3 %
Mexiko Mexiko
| 25. 6. 2022
Mexiko je jedním z nejdůležitějších trhů pro zpracované potraviny. Je to dáno i tím, že země má jednu z nejvyšších spotřeb na hlavu.
Japonský obchodní deficit byl v květnu největší za posledních 8 let
Japonsko Japonsko
| 24. 6. 2022
Rostoucí ceny a nedostatek komodit, rekordně vysoké dodávky ropy z SAE a slabá měna vedly k deficitu téměř 18 miliard dolarů.
Korejská republika Korejská republika
| 24. 6. 2022
Kakao nadále zůstává atraktivním partnerem číslo 1 pro korejské giganty
Jaké jsou klíčové agendy nového prezidenta Kolumbie?
Kolumbie Kolumbie
| 24. 6. 2022
Gustavo Petro se po vítězství v druhém kole voleb nad protikandidátem Rodolfem Hernandézem stane prvním levicovým prezidentem Kolumbie. Jaký to může mít dopad na investiční prostředí v zemi.
Česká chytrá řešení pro mobility dobývají Benelux!
Nizozemsko Nizozemsko
| 23. 6. 2022
Na podnikatelské misi v Beneluxu jsme společně s českými podnikateli představovali chytrá řešení pro mobilitu. V rámci mise jsme navštívili také významná města v regionu Haag, Brusel a Lucemburk, kde se konaly samotné prezentace firem.