Brazilský veletrh Eletrolar Show představí více než 700 značek a 10 000 produktů

Datum: 14. 6. 2022    Průmyslový obor: Elektronika a elektrotechnika;     Teritoriální zaměření:  Brazílie Brazílie

Veletrh je zaměřený na maloobchod s elektronikou, domácími spotřebiči a mobilními technologiemi. Uskuteční se ve dnech 11.-14. července v Sao Paulu.

Účast již potvrdily značky jako Semp TCL, Alexa, LG, Positivo Tecnologia, Caloi, Mondial, Xzone, Atlas Eletrodomésticos, Singer, Elgin, RCELL, Elsys, Itatiaia, Usina de Vendas, Geonav, GREE, Cadence, Oster, Black & Decker, Fujioka, Houston, Mallory e Brinox a další.

Na trh bude uvedeno přes 2000 novinek, bude představeno více než 700 značek a 10 000 produktů. Účast se odhaduje na 26 000 lidí, mezi nimi maloobchodníci, nákupčí i distributoři, kteří budou mít možnost si dané novinky prohlédnout a vyzkoušet.

Velké oblibě se dnes těší odvětví IoT. Pro představení chytré elektroniky, která může být ovládána na dálku přes smartphone, bylo vybudováno speciální prostředí o kapacitě 200 m2, kde si zákazníci mohou prohlédnout např. klimatizace či jiné domácí spotřebiče. Pozadu nezůstávají ani elektrokola, produkty, u kterých hraje klíčovou roli jejich udržitelnost či kryptoměny. 

Již patnáctý ročník veletrhu je organizovaný skupinou Grupo Eletrolar a uskuteční se na výstavišti Transamerica Expo Center v Sao Paulu.

Zpracoval kolektiv pracovníků kanceláře CzechTrade Brazílie
Zdroj: www.exame.com