Česká firma Jalud Embedded se představí na brazilském bezpečnostním veletrhu

Datum: 13. 9. 2022    Průmyslový obor: Software a ICT služby;     Teritoriální zaměření:  Brazílie Brazílie

Mezinárodní veletrh bezpečnosti ISC, jež se uskuteční na konci září v Sao Paulu, uvítá mezi vystavovateli i českou firmu Jalud.

ISC je přehlídkou nejnovějších bezpečnostních systémů od kamer, video dohledu, přístupových čidel, biometrie, dronů, umělé inteligence, IoT, kybernetické bezpečnosti, přes alarmy, požární hlásiče až po robotiku a integraci technologií pro veřejnou, majetkovou i soukromou bezpečnost.

Veletrh je místem, kde se potkává na 20 tisíc profesionálů, jako jsou bezpečnostní manažeři, konzultanti, či vládní představitelé, a nebudou chybět ani nejrůznější přednášky. Účast potvrdilo již více než 100 firem, mezi nimi i česká firma Jalud Embedded, jež uvádí na trh nový detektor SED.

Jedná se o Sound Event Detector (SED). Ten je schopen rozlišit různé zvuky v závislosti na zvukové vlně, podle které pak systém rozezná, zda se jedná o běžný pouliční zvuk nebo zda přichází potenciální nebezpečí. Zařízení je schopno zachytit zvuk křiku, rozbití skla či výstřel, u kterého je dokonce schopen určit typ použité zbraně.

ISC Brasil, jež spadá pod ISC Security Events, veletrhy, které se konají v USA a Mexiku, proběhne ve dnech 21.-23. září na výstavišti Expo Center Norte v Sao Paulu.

Letošního ročníku se zúčastní i zástupci brazilské zahraniční kanceláře CzechTrade.

Zpracoval kolektiv pracovníků kanceláře CzechTrade Brazílie
Zdroje: iscbrasil.com.br, soundeventdetector.eu