Dubajský developer DAMAC hodlá přijímat kryptoměny Bitcoin a Ethereum

Datum: 12. 5. 2022    Průmyslový obor: Služby; Stavebnictví a stavební materiály;     Teritoriální zaměření:  Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty

Podle developera tento krok způsobí revoluci v budoucnosti nemovitostí a poskytne pohodlí investorům po celém světě.

Developerská společnost Damac Properties ve středu oznámila, že bude prodávat nemovitosti za kryptoměny Bitcoin a Ethereum. Společnost se sídlem v Dubaji poznamenala, že usnadnění nákupu nemovitostí prostřednictvím kryptoměn způsobí revoluci v budoucnosti nemovitostí.

Přijetí kryptoměn v SAE roste exponenciální rychlostí. Odhodlání SAE rozvíjet kryptografický průmysl přilákalo v poslední době velké společnosti. Hlavní kryptoburzy přesouvají své zázemí do Dubaje v návaznosti na rozhodnutí vlády vydávat licence na virtuální aktiva v rámci dubajského regulačního úřadu pro virtuální aktiva.

Dubaj směřuje k tomu, aby se stala kryptocentrem. Emirát podporuje také další virtuální aktiva s regulacemi vstřícnými ke kryptoaktivům. V březnu oznámily dvě největší světové platformy pro kryptoměny crypto.com a singapurská Bybit své plány na zřízení regionálního a globálního ústředí v Dubaji.

Zpracoval tým pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade SAE

Zdroj: Khaleej Times