Připravujeme českou účast na bulharských průmyslově zaměřených veletrzích MACHTECH&INNOTECH a Mezinárodní technický veletrh 2023

Datum: 30. 12. 2022    Průmyslový obor: Dopravní prostředky ostatní, manipulační prostředky a zařízení; Strojírenství - výroba strojů a techniky; Služby; Obráběné komponenty a konstrukce z kovů;     Teritoriální zaměření:  Bulharsko Bulharsko

V roce 2023 zahraniční kancelář CzechTrade Bulharsko připravuje společnou účast českých firem na specializovaných veletrzích MachTech&INNOTECH a na Mezinárodním průmyslovém veletrhu. Pro exportéry je to příležitost, jak získat nové poznatky i kontakty ke vstupu na bulharský trh.

MACHTECH&INNOTECH je největším oborově zaměřeným veletrhem nejen v Bulharsku ale i na Balkánském poloostrově. České společnosti  tu budou moci prezentovat výrobní portfolio v oblastech, jako jsou obráběcí stroje, hydraulické a strojírenské technologie, informační technologie, kovoobráběcí stroje, svářecí stroje a příslušenství, technologické zařízení nebo průmyslový software.

Veletrh proběhne v hlavním městě Sofii ve dnech 6. až 9. října. Akce naváže na Mezinárodní technický veletrh v Plovdivu, který proběhne na přelomu září a října.

Na Mezinárodním technickém veletrhu v Plovdivu je možné prezentovat se v oborech informační technologie, energetika a ekologie, průmyslová zařízení, chemický průmysl, stavební materiály, stavby a architektura, automobilový průmysl, elektronika a elektrotechnika, software. Jedná se o největší komplexně obsazený průmyslový veletrh v Bulharsku.

Oba zmiňované veletrhy jsou příležitostí pro české firmy se prezentovat a získat nové poznatky a kontakty pro vstup na bulharský trh. Máte-li zájem o bližší informace k české účasti na bulharských veletrzích, kontaktujte naši kancelář v Sofii.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Bulharsko.