Společnost Medline se rozhodla pro rozšíření distribučního centra v Severní Karolíně

Datum: 1. 10. 2019    Průmyslový obor: Zdravotnická technika;     Teritoriální zaměření:  Spojené státy americké Spojené státy americké

Zdravotnická společnost Medline vytvoří v roce 2020 až 600 nových pracovních míst

Medline a Stát Severní Karolína oznámili výstavbu nového distribučního centra o rozloze 1,2 milionu čtverečních stop v Mebane v Severní Karolíně. Bude to již druhé distribuční centrum společnosti Medline v Severní Karolíně, čímž se celková rozloha distribuce Medline v tomto státu rozšíří na 1,6 milionu čtverečních stop.
Mebane je ideálním místem pro distribuční zařízení díky blízkosti hlavních dálnic, které umožnují snadný transport dodávek k poskytovatelům zdravotní péče.
Nové centrum vytvoří po otevření 250 nových pracovních míst na plný úvazek, při plném provozu je počítáno až se  600 pracovními místy.
Společnost předpokládá, že výstavba centra bude dokončena do konce roku 2020 a zařízení bude otevřeno do léta 2021. V současné době má Medline více než 50 distribučních center po celých US a je připravováno 15 projektů na otevření nových distribučních zařízení, aby bylo možné uspokojit rostoucí poptávku po zdravotních výrobcích.

Zdroj: https://newsroom.medline.com/company-news/medline-to-expand-southeast-distribution-with-new-north-carolina-center
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade Chicago