Vystavujte s CzechTrade na strojírenském veletrhu Advanced Engineering v UK

Datum: 1. 8. 2022    Průmyslový obor: Letecký průmysl; Strojírenství - výroba strojů a techniky; Obráběné komponenty a konstrukce z kovů;     Teritoriální zaměření:  Velká Británie Velká Británie

České firmy zaměřené na vyspělé strojírenství mají stále šanci přihlásit se za zvýhodněných podmínek alespoň ke katalogové účasti.

Mezinárodní veletrh Advanced Engineering je skutečně největší akcí na Britských ostrovech, která pokrývá širokou oblast strojírenství. Koná se začátkem listopadu a nabízí propojení Tier 2/3/4 dodavatelů na celý britský výrobní řetězec, především v sektorech automotive, aerospace, kompozitní průmysl, performance metals a connected engineering.

Akce koresponduje s profilem Hi-Tech českých strojírenských firem. Nákupčí poptávají zejména aditivní technologie, prototyping, kompozita a kompozitní materiály, suroviny pro kompozity (pryskyřice) a dále veškeré oblasti přesného strojírenství (obráběné a jinak opracované komponenty, odlitky, výlisky různých materiálů) i větší subdodávky (typicky aerospace, automotive).

Naše zahraniční kancelář CzechTrade Spojené království již tradičně organizuje na tomto veletrhu společný český pavilon. Na něm je stále možnost účastnit se alespoň formou katalogové prezentace za zvýhodněnou cenu. Pokud máte o účast zájem, můžete nás kontaktovat na london@czechtrade.cz. 

Kolektiv zahraničí kanceláře CzechTrade Spojené království