Novinky

Aktuální informace včetně dobrých rad pro obchodování se zahraničními firmami od našich zahraničních zástupců.

Novinky

Popis filtru: Zobrazeny záznamy ze všech období a lokalit

Smlouva o využití jadaritu k výrobě lithia v západním Srbsku 16. 8. 2017 Smlouva o využití jadaritu k výrobě lithia v západním Srbsku Firma Rio Tinto podepsala s vládou Srbska memorandum o porozumění, které se týká rozvoje depozitu jadaritu v údolí řeky Jadaru v západním Srbsku, který obsahuje jednu z pravděpodobně nejvýznamnějších komodit 21. století - lithium.
SrbskoSrbsko
Veřejný dluh Thajského království činí 41,5% HDP 15. 8. 2017 Veřejný dluh Thajského království činí 41,5% HDP Zadlužení veřejných financí Thajského království pokleslo v červnu na 41,5 % HDP.
ThajskoThajsko
Thajská letiště Don Mueang, Suvarnabhumi a U-tapao propojí vysokorychlostní železnice 15. 8. 2017 Thajská letiště Don Mueang, Suvarnabhumi a U-tapao propojí vysokorychlostní železnice Thajsko plánuje investovat US$ 8 miliard do PPP projektu na výstavby vysokorychlostní železnice, která propojí letiště Don Mueang, Suvarnabhumi a U-tapao. Tendr na výběr investičních partnerů ze soukromého sektoru je plánován na konce 2017 až začátek 2018.
ThajskoThajsko
Společnost SNC se zaměřuje na projekty v Kanadě, jelikož implementace kanadských plánu na infrastrukturu přichází dříve než Trumpova. 14. 8. 2017 Společnost SNC se zaměřuje na projekty v Kanadě, jelikož implementace kanadských plánu na infrastrukturu přichází dříve než Trumpova. Společnost SNC získala projekty v Kanadě.
KanadaKanada
Lidl zavádí dobíjení elektrických vozidel 14. 8. 2017 Lidl zavádí dobíjení elektrických vozidel Zákazníci Lidlu se dočkají dobíjecích stanic.
RakouskoRakousko
Nákupní festivaly na čínských e-commerce platformách 14. 8. 2017 Nákupní festivaly na čínských e-commerce platformách Čínský spotřebitel rád nakupuje při výprodejích či speciálních promo akcí na e-commerce. Seznamte se s největšími nákupní festivaly v Číně.
ČínaČína
Toyota a Mazda postaví společnou továrnu v USA 14. 8. 2017 Toyota a Mazda postaví společnou továrnu v USA Automobilky budou investovat do nové továrny 1,6 mld. dolarů a vytvoří okolo 4 tis. pracovních míst.
Spojené státy americkéSpojené státy americké
Pokračující růst americké ekonomiky 14. 8. 2017 Pokračující růst americké ekonomiky Ekonomika Spojených států ve druhém čtvrtletí významně zrychlila.
Spojené státy americkéSpojené státy americké
USA – rekordně nízká nezaměstnanost 14. 8. 2017 USA – rekordně nízká nezaměstnanost Míra nezaměstnanosti se snížila na 4,3 %
Spojené státy americkéSpojené státy americké
SAE vidí na trhu systémů požární ochrany růst 14. 8. 2017 SAE vidí na trhu systémů požární ochrany růst Trh s požární ochranou na Středním východě je svědkem dvouciferného růstu, který je způsoben rostoucími stavebními aktivitami, technologickými inovacemi a zrychlenými výdaji na ochranu proti požáru ze strany institucí a podniků
Spojené arabské emirátySpojené arabské emiráty