Novinky

Aktuální informace včetně dobrých rad pro obchodování se zahraničními firmami od našich zahraničních zástupců.

Novinky

Popis filtru: Zobrazeny záznamy ze všech období a lokalit

Indonésie očekává dvouciferný růst přímých zahraničních investic za rok 2017 14. 4. 2018 Indonésie očekává dvouciferný růst přímých zahraničních investic za rok 2017 Indonésie přilákala přes 50 mld USD přímých zahraničních investic v roce 2017 a je jednou z nejatraktivnějších zemí regionu.
Indonésie Indonésie
Nový generální ředitel koncernu Volkswagen 13. 4. 2018 Nový generální ředitel koncernu Volkswagen Nový generální ředitel Herbert Diess přináší změnu struktury koncernu.
Německo Německo
Turecké státní železnice (TCDD) podepsaly smlouvu o nákupu deseti vysokorychlostních vlaků 13. 4. 2018 Turecké státní železnice (TCDD) podepsaly smlouvu o nákupu deseti vysokorychlostních vlaků Smlouva o celkové hodnotě 340 mil. eur mezi místním státním přepravcem a společností Siemens byla podepsána v tomto týdnu.
Turecko Turecko
FlixBus zavádí ve Francii první linku dálkových autobusů výhradně na elektrický pohon 13. 4. 2018 FlixBus zavádí ve Francii první linku dálkových autobusů výhradně na elektrický pohon Evropská dopravní společnost FlixBus ve Francii na trase mezi Paříží a Amiens zavádí vůbec první autobusové spoje plně poháněné elektřinou. Investicí do flotily e-busů chce dopravní společnost podpořit rozvoj elektro-mobility nejen ve Francii ale i celé Evropě.
Francie Francie
Téměř 11 miliard USD do chilské energetiky 13. 4. 2018 Téměř 11 miliard USD do chilské energetiky Investice především do obnovitelných zdrojů
Chile Chile
Donald Trump zvažuje možnost návratu k obchodní dohodě TTP 13. 4. 2018 Donald Trump zvažuje možnost návratu k obchodní dohodě TTP K dohodě o volném obchodu s názvem Transpacifické partnerství (TPP) dospěly Spojené státy, Japonsko a dalších deset významných zemí kolem Tichého oceánu v říjnu 2015 v Atlantě. Dohoda, zahrnující i Brunej, Malajsii, Vietnam, Singapur, Austrálii, Nový Zéland, Kanadu, Mexiko, Chile a Peru, pak byla...
Spojené státy americké Spojené státy americké
CCU plánuje investice přes 1 mld USD 13. 4. 2018 CCU plánuje investice přes 1 mld USD Strategie modernizace i budování nových kapacit a akvizice
Chile Chile
Automobilový průmysl zaznamenal rekordní nárůst výroby 13. 4. 2018 Automobilový průmysl zaznamenal rekordní nárůst výroby Díky brazilské a místní poptávce stoupla v březnu výroba aut o 25 % . Podle všeho automobilové odvětví zaznamenalo v březnu 2018 nejlepší výsledky od roku 2013.
Argentina Argentina
Prodej aut se v březnu zvýšil o třetinu 13. 4. 2018 Prodej aut se v březnu zvýšil o třetinu Brazilci konečně začínají znovu kupovat nová auta. Během měsíce března se prodalo téměř 172 tisíc aut, což představuje nárůst o jednu třetinu oproti stejnému měsíci minulého roku.
Brazílie Brazílie
Čína aktivně usiluje o zahraniční experty a investory 13. 4. 2018 Čína aktivně usiluje o zahraniční experty a investory Města na východě Číny nabízí nové pobídky pro zahraniční investory a chtějí také přilákat zahraniční experty lepšími podmínkami pro život cizinců.
Čína Čína