Alles für den Gast Herbst 2024


Agentura CzechTrade pořádá pro české firmy účast ve společné expozici na mezinárodním veletrhu Alles für den Gast 2024.

Veletrh ALLES FÜR DEN GAST je největším a nejnavštěvovanějším veletrhem v oboru hotelnictví a gastronomie. Zaměřuje se především na restaurační a hotelová zařízení, gastronomickou techniku a vybavení pro kuchyně a velkokuchyně spolu s prezentací gastronomických specialit.

V roce 2023 se této významné události zúčastnilo na 680 rakouských a zahraničních vystavovatelů a veletrh navštívilo přes 35 000 osob. Výstava slouží nejen jako možnost k navázání nových obchodních kontaktů, ale také k představení aktuálních trendů v tomto oboru. 

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou třeba oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Společná expozice umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade Rakousko navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s tuzemskými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz.

Více informací o veletrhu naleznete na www.gastmesse.at

 

Proč investovat právě do veletrhu Alles für den Gast?

Veletrh ALLES FÜR DEN GAST si za léta svého konání získal významnou pozici mezi rakouskými veletrhy. Akce se každoročně těší bohaté návštěvnosti firem, které představují špičku ve svém oboru a nabízí tak vynikající možnost získání přehledu o inovacích a novinkách a navázaní kontaktů s potencionálními partnerskými firmami.

Veletrh se pyšní vysokou úrovní spokojenosti návštěvníků. Celkovou spokojenost s průběhem veletrhu a s jeho organizací v roce 2023 vyjádřilo více než 90 % účastníků průzkumu, devět z deseti návštěvníků uvedlo, že z návštěvy veletrhu profitovalo. Téměř všichni respondenti by tuto událost doporučili dále. Většina také uvedla, že oblíbenost výstavy ALLES FÜR DEN GAST bude i nadále růst. Dvě třetiny respondentů referovaly, že nalezly nové produkty i společnosti se zajímavým nabídkami.

O úspěšnosti minulých ročníků veletrhu svědčí také skutečnost, že 40 % návštěvníků využilo tuto událost k nákupu přímo na místě a přibližně 62 % chtělo později objednat produkty a služby na základě návštěvy veletrhu.

Odborná veřejnost si cení nejen velkého výběru sortimentu a atmosféry veletrhu, ale také vysokého počtu vystavovatelů v daném odvětví, přítomnosti významných vystavovatelů a v neposlední řadě též zaměření veletrhu vzhledem k aktuálnímu vývoji v oboru a na trhu.

Pravidelně jsou také desítky firem zapsány na čekací listinu se zájmem o účast, což je v rámci rakouských veletrhů naprosto výjimečné a svědčí o kvalitě této události.

Akci doprovází pestrý doprovodný program, který je orientovaný na novinky a trendy v oboru.

 

Oborové zaměření veletrhu

 • Gastronomické speciality
 • Pochutiny
 • Nápoje
 • Vybavení kuchyní a velkokuchyní
 • Gastrotechnika
 • Vybavení a příslušenství pro restaurační a hotelová zařízení
 • Komunikační a informační technologie
 • Elektronické zpracování dat v hotelnictví
 • Franšízové systémy
 • Pracovní oděvy a hotelový textil
 • Hygienické prostředky
 • Venkovní zahrádky a zimní zahrady
 • Wellness

 

NABÍZÍME VÁM FIREMNÍ PREZENTACI VE SPOLEČNÉ ČESKÉ EXPOZICI S OSOBNÍ ÚČASTÍ VAŠEHO ZÁSTUPCE

 • Společná expozice pod hlavičkou agentury CzechTrade bude mít rozlohu 68 m2 a bude umístěná v prestižní hale č. 10. Každá firma tu bude mít vlastní prostor pro vystavení modelů a vzorků.
 • Zahraniční kancelář CzechTrade Rakousko zajišťuje komplexní servis přípravy a realizace expozice od komunikace s organizátorem veletrhu, přes zajištění výstavní plochy, výstavbu expozice, zařazení do katalogu vystavovatelů, až po veškeré administrativní záležitosti.
 • Připravíme plně vybavený moderní stánek pro firemní prezentaci a obchodní jednání, včetně výroby grafiky na stěny, umístění loga do štítu, osvětlení.
 • Samozřejmostí jsou vystavovatelské průkazy, vybavení nábytkem, připojení energií, vody a základní občerstven.

Dále rakouská kancelář zajistí služby v teritoriu pro vyšší návštěvnost českého stánku a efektivní prezentaci: 

 • osobní asistence během veletrhu a v případě potřeby aktivní účast pracovníků zahraniční kanceláře při jednáních s vašimi obchodními partnery; 
 • vytvoření a zveřejnění vašeho profilu na zahraničních webových stránkách rakouské kanceláře a LinkedIn profilu;
 • logistická pomoc při výběru a zajištění hotelu a transportu.


Přihlašování na akci skončilo.

Termín:

9. 11. 2024 - 13. 11. 2024

Druh akce:

Veletrh

Místo konání:

Salzburg, Rakousko

Oborová specializace:

Potravinářský průmysl

Teritoriální zaměření:

Rakousko

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Registrace ukončena

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Mgr. Jelínková Veronika
Mgr. Veronika Jelínková exportní konzultant - senior

Odborný garant

Havlová Julie, M.A.

CzechTrade Rakousko

Julie Havlová, M.A. vedoucí zahraniční kanceláře