Exportní vzdělávání

Vzděláváme firmy v oblasti mezinárodního obchodu.

Realizujeme odborné a teritoriální semináře, online semináře, exportní konference a fóra, firemní školení na zakázku a další praktické vzdělávání.

Odborné a teritoriální semináře, on-line semináře

Semináře jsou zaměřeny na oblast mezinárodního obchodu i komunikační a manažerské dovednosti. Přibližují specifika podnikatelského prostředí a aktuální informace z vybraných oborů a teritorií.

Exportní konference a fóra

Na Exportních konferencích a fórech se dozvíte aktuální informace z vybraných teritorií. Získáte možnost zhodnotit příležitosti a potenciál pro rozvoj vašich exportních aktivit. Poradíme vám s optimální formou vstupu na dané trhy.

Firemní školení na zakázku

Nevybrali jste si z naší nabídky seminářů či kurzů? Máte specifické vzdělávací požadavky? Rádi vám pomůžeme s realizací vzdělávacího programu na míru.

Unikátními odbornými, sektorovými a teritoriálními znalostmi lektorů přispíváme k profesnímu růstu českých exportérů a zvýšení konkurenceschopnosti českých firem.

Učíme české firmy exportovat na základě:

  • sdílených informací
  • praktických tréninků
  • úspěšných příkladů z praxe.

Prostřednictvím špičkových odborníků a teritoriálních specialistů předáváme aktuální informace důležité pro rozhodování, přípravu a úspěšný vstup na zahraniční trhy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Video: Služby CzechTrade