Služby

​Jsme vaše prodloužená ruka v zahraničí. Pomáháme vám získávat nové obchodní příležitosti, mapujeme situace na trzích a sdílíme s vámi cenné zkušenosti.  

Poskytujeme profesionální a komplexní exportní servis, založený na dlouhodobých zkušenostech zahraničních zástupců a oborových znalostech exportních konzultantů.
 

EXPORTNÍ ÚSPĚCH VE TŘECH KROCÍCH

1. IDENTIFIKACE POTŘEB

V rámci úvodní konzultace s klienty důkladně procházíme jejich obchodní cíle v zahraničí a s nimi související otázky. Naši exportní konzultanti tak pomáhají firmám určit jejich silné a slabé stránky a vymezit konkrétní potřeby.

2. STRATEGIE

Na základě úvodní konzultace připravují naši exportní konzultanti konkrétní strategii vstupu na zahraniční trhy s přihlédnutím k individuálním potřebám klienta. Strategie je zpracována ve spolupráci se zahraničními kancelářemi CzechTrade.

3. ÚSPĚCH

Naše zahraniční kanceláře pomáhají klientům s rozhodováním o dalších krocích na základě navržené strategie a své lokální expertizy. Aktivně vyhledávají a ověřují potenciální obchodní partnery, organizují obchodní jednání či zajišťují prezentaci klienta na veletrzích. 
 

Pro vaše obchodní záměry v zahraničí a přípravu strategie kontaktujte exportního konzultanta.
Katalog služeb v PDF ke stažení: Letak_Pruvodce-sluzbami_CT_2022 (1,3 MB)

UKRAJINA 2022
UKRAJINA 2022

Služby a programy pro české firmy působící na Ukrajině a v Rusku

Služby pro ukrajinské firmy poskytované v souvislosti s obnovou země

Informační servis
Informační servis

V CzechTrade se intenzivně věnujeme poskytování kvalitního, exportně orientovaného, informačního servisu. Informace získáváme ze všech destinací, ve kterých působí naše zahraniční kanceláře. Služba je poskytována bezplatně.

Poradenské služby
Poradenské služby

Pomáháme zhodnotit exportní připravenost vaší firmy. Navrhneme strategii vstupu na zahraniční trhy. Informujeme o aktuálních exportních příležitostech.

Individuální služby pro exportéry
Individuální služby pro exportéry

Největší přidanou hodnotou služeb je znalost místního prostředí a ověřené kontakty, ke kterým by se firmy často jen obtížně samy dostávaly.

Marketingová podpora v zahraničí
Marketingová podpora v zahraničí

Poskytujeme marketingové poradenství a nástroje, díky kterým jsou naši klienti vidět i v zahraničí.

Exportní inkubátory CzechTrade
Exportní inkubátory CzechTrade

Rozvíjet své podnikání přímo v teritoriu můžete díky přítomnosti vlastního zástupce v Exportním inkubátoru CzechTrade, za využití poradenských služeb zahraničních kanceláří a zázemí jejich kancelářských prostor.

Exportní aliance CzechTrade
Exportní aliance CzechTrade

V aliancích se sdružují firmy za účelem efektivní prezentace v zahraničí. Jejich produkty či služby se vzájemně doplňují. Společně a s CzechTrade jsou při vstupu na zahraniční trhy silnější. 

Exportní vzdělávání
Exportní vzdělávání

Vzděláváme firmy v oblasti mezinárodního obchodu.

Realizujeme odborné a teritoriální semináře, online semináře, exportní konference a fóra, firemní školení na zakázku a další praktické vzdělávání.

Adresář exportérů
Adresář exportérů

V oficiální databázi agentury CzechTrade představujeme české exportéry, jejich výrobky a služby, které poskytují na zahraničních trzích.

Klientské centrum pro export
Klientské centrum pro export

Ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Ministerstvem zahraničních věcí poskytujeme služby pro podnikatele ve více než 90 zemích světa.

CEBRE
CEBRE

Česká podnikatelská reprezentace při EU (CEBRE) podnikatelům nabízí pomoc v případech, kdy se jejich zájmy protínají s činností orgánů Evropské unie, nebo jiných evropských organizací sídlících v Bruselu.

Šance pro úspěšný export
Šance pro úspěšný export

Exportér, který splní podmínky a bude souhlasit s propagací svého úspěchu, získá od nás další individuální službu zdarma.
 

Programy EU
Programy EU

Využijte i vy některé z možností získat podporu pro své podnikání z programů EU. Můžete využít přímo nabídek Evropské komise nebo se zapojit do projektů realizovaných agenturou CzechTrade

Dne 1.2.2023 nabývají účinnosti nové obchodní podmínky Vseobecne-obchodni-podminky-2023unor (547 kB)

Archiv: 

Dne 3.2.2020 nabývají účinnosti Podmínky pro poskytování služeb českým exportérům v rámci programu Šance pro úspěšný export
Sance-pro-uspecny-export_Podminky_20200203 (1,2 MB).

Archiv:

Souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení
souhlas-se-zpracovanim-osobnich-udaju-a-zasilanim-obchodnich-sdeleni.docx (35,1 kB)