Služby

Pomáháme firmám zasaženým koronavirem a v této nelehké době nabízíme exportérům bezplatné poradenství a individuální služby v 57 zemích napříč celým světem. Naše zahraniční kanceláře jsou pomyslnou prodlouženou rukou obchodních oddělení tuzemských podniků a nyní zdarma pomohou například se screeningem trhu, sestavením databáze potenciálních kontaktů, analýzou konkurence, ověřením zájmu až u tří zahraničních společností nebo asistencí v krizových situacích.

Vzhledem k aktuálnímu vytížení pracovníků a situaci v jednotlivých destinacích, prosíme o pochopení při realizaci jednotlivých požadavků. Pro využití služeb kontaktujte exportního konzultanta CzechTrade. 

Do konce dubna rušíme akce pořádané v tuzemsku i v zahraničí. Společné účasti českých firem na zahraničních veletrzích jsou závislé na jednotlivých veletržních správách a na vývoji v daném teritoriu. O nových termínech konání veletrhů informujeme přímo v Kalendáři akcíV rámci exportního vzdělávání pro vás připravujeme webináře s odborníky a s kolegy ze zahraničních kanceláří.

Na stránkách jednotlivých zemí, kde působí zahraniční kanceláře CzechTrade a na portále BusinessInfo.cz, naleznete aktuální informace související s pandemií koronaviru.

Praha, 20.3.2020, Prohlášení generálního ředitele k pomoci CzechTrade firmám v době pandemie COVID-19

Informační servis
Informační servis

CzechTrade se intenzivněji zaměřuje na poskytování kvalitního informačního servisu českým exportérům. Informace jsou získávány ze všech zahraničních destinací, kde CzechTrade působí.

Exportní poradenství
Exportní poradenství

CzechTrade vám pomůže s identifikací exportního potenciálu a volbou vhodného teritoria.

Individuální služby pro exportéry
Individuální služby pro exportéry

Využití individuálních služeb zahraničních kanceláří CzechTrade přináší firmám úsporu času, nákladů a zvýšení počtu navázaných obchodních kontaktů. Největší přidanou hodnotou služeb je znalost místního prostředí a ověřené kontakty, ke kterým by se firmy často obtížně samy dostávaly. 

Marketingová podpora v zahraničí
Marketingová podpora v zahraničí

Aby byla značka našich klientů vidět i v zahraničí, poskytujeme řadu marketingových nástrojů. Mezi ně patří prezentace na zahraničních výstavách a veletrzích, kde kromě organizace samotné expozice zprostředkováváme firmám také setkání se zahraničními obchodními partnery. Součástí marketingové podpory jsou i navazující asistenční služby zahraničních kanceláří.

 

Exportní vzdělávání
Exportní vzdělávání

Vzděláváme firmy v oblasti mezinárodního obchodu.

Realizujeme odborné a teritoriální semináře, online semináře, exportní konference a fóra, firemní školení na zakázku a další praktické vzdělávání.

Adresář exportérů
Adresář exportérů

Oficiální databáze agentury CzechTrade prezentuje české exportéry, kteří nabízí výrobky a poskytují své služby i na zahraničních trzích.

Design pro export
Design pro export

Design hraje klíčovou roli při prosazování českých výrobních firem na zahraničních trzích. Agentura CzechTrade proto přes 13 let poskytuje pod značkou CZECHTRADE | DESIGN PRO EXPORT řadu nástrojů a aktivit jak českým výrobcům, tak průmyslovým designérům. 

Klientské centrum pro export
Klientské centrum pro export

CzechTrade, Ministerstvo průmyslu a obchodu a Ministerstvo zahraničních věcí společně poskytují podnikatelům služby ve více než 90 zemích světa.

Šance pro úspěšný export
Šance pro úspěšný export

Exportér, který splní podmínky a bude souhlasit s propagací svého úspěchu, získá od agentury CzechTrade další individuální službu zdarma.

Služby agentury CzechTrade usnadňují firmám rozhodování o výběru vhodných exportních teritorií, zkracují dobu vstupu na daný trh a podporují aktivity směřující k dalšímu rozvoji firmy v zahraničí.

Katalog služeb v PDF ke stažení: Katalog_sluzeb_CzechTrade.pdf (122 kB). Více o jednotlivých službách naleznete na podstránkách této sekce.

Pro využití služeb podle vašich konkrétních potřeb, neváhejte kontaktovat našeho exportního konzultanta.

Všeobecné obchodní podmínky pro poskytování služeb českým exportérům platné do 31.1.2016 Vseobecne-obchodni-podminky_2015.pdf (283 kB).
Všeobecné obchodní podmínky pro poskytování služeb českým exportérům platné do 4.5.2017 Vseobecne-obchodni-podminky_2016.pdf (175 kB)

Dne 5.5.2017 nabývají účinnosti nové obchodní podmínky Vseobecne-obchodni-podminky_2017 (754 kB), General Business Terms for the provision of services to Czech exporters

Dne 3.2.2020 nabývají účinnosti Podmínky pro poskytování služeb českým exportérům v rámci programu Šance pro úspěšný export (Sance-pro-uspecny-export_Podminky_20200203 (1,2 MB)).
Podmínky pro poskytování služeb českým exportérům v rámci programu Šance pro úspěšný export platné do 2.2.2020 (Sance-pro-uspecny-export_Podminky (1 MB)).
Podmínky pro poskytování služeb českým exportérům v rámci programu Šance pro úspěšný export platné do 3.1.2019 (Zvlastni_podminky_SUE.pdf (402.22kB)).

Souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení (souhlas-se-zpracovanim-osobnich-udaju-a-zasilanim-obchodnich-sdeleni.docx (35,1 kB)

Níže uvedené ilustrační video o službách CzechTrade si můžete prohlédnout na Youtube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Video: Služby CzechTrade