Služby

Jsme vaše prodloužená ruka v zahraničí. Pomáháme vám získávat nové obchodní příležitosti, mapujeme situace na trzích a sdílíme s vámi cenné zkušenosti.  

Poskytujeme profesionální a komplexní exportní servis, založený na dlouhodobých zkušenostech zahraničních zástupců a oborových znalostech exportních konzultantů.
Pro vaše obchodní záměry v zahraničí a přípravu strategie kontaktujte exportního konzultanta.

Katalog služeb v PDF ke stažení: CzechTrade-Pruvodce-sluzbami (785 kB)

Informační servis
Informační servis

V CzechTrade se intenzivně zaměřujeme na poskytování kvalitního, exportně orientovaného, informačního servisu. Tyto informace získáváme ze všech destinací, ve kterých působí naše zahraniční kanceláře.

Exportní poradenství
Exportní poradenství

Pomáháme zhodnotit exportní připravenost vaší firmy. Identifikujeme exportní potenciál a volbu vhodného teritoria. Navrhneme strategii vstupu na zahraniční trhy.

Individuální služby pro exportéry
Individuální služby pro exportéry

Využití individuálních služeb zahraničních kanceláří CzechTrade přináší firmám úsporu času, nákladů a zvýšení počtu navázaných obchodních kontaktů.

Marketingová podpora v zahraničí
Marketingová podpora v zahraničí

Poskytujeme marketingové poradenství a nástroje, díky kterým jsou naši klienti vidět i v zahraničí.

Exportní inkubátor
Exportní inkubátor

Umístění v Indii  |  Rozvoj podnikání přímo v teritoriu | Přítomnost vlastního zástupce firmy | Využití zázemí kancelářských prostor | Poradenské služby zahraniční kanceláře CzechTrade Indie

Exportní vzdělávání
Exportní vzdělávání

Vzděláváme firmy v oblasti mezinárodního obchodu.

Realizujeme odborné a teritoriální semináře, online semináře, exportní konference a fóra, firemní školení na zakázku a další praktické vzdělávání.

Adresář exportérů
Adresář exportérů

V oficiální databázi agentury CzechTrade představujeme české exportéry, jejich výrobky a služby, které poskytují na zahraničních trzích.

Klientské centrum pro export
Klientské centrum pro export

Ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Ministerstvem zahraničních věcí poskytujeme služby pro podnikatele ve více než 90 zemích světa.

Šance pro úspěšný export
Šance pro úspěšný export

Exportér, který splní podmínky a bude souhlasit s propagací svého úspěchu, získá od nás další individuální službu zdarma.
 

Programy EU
Programy EU

Využijte i vy některé z mnohých možností k získání finanční podpory pro své podnikání, které se Vám nabízí prostřednictvím programů Evropské unie. Můžete využít přímo nabídek Evropské komise nebo se zapojit do jednoho z projektů realizovaných agenturou CzechTrade

Všeobecné obchodní podmínky pro poskytování služeb českým exportérům platné do 31.1.2016 Vseobecne-obchodni-podminky_2015.pdf (283 kB).
Všeobecné obchodní podmínky pro poskytování služeb českým exportérům platné do 4.5.2017 Vseobecne-obchodni-podminky_2016.pdf (175 kB)

Dne 5.5.2017 nabývají účinnosti nové obchodní podmínky Vseobecne-obchodni-podminky_2017 (754 kB), General Business Terms for the provision of services to Czech exporters

Dne 3.2.2020 nabývají účinnosti Podmínky pro poskytování služeb českým exportérům v rámci programu Šance pro úspěšný export (Sance-pro-uspecny-export_Podminky_20200203 (1,2 MB)).
Podmínky pro poskytování služeb českým exportérům v rámci programu Šance pro úspěšný export platné do 2.2.2020 (Sance-pro-uspecny-export_Podminky (1 MB)).
Podmínky pro poskytování služeb českým exportérům v rámci programu Šance pro úspěšný export platné do 3.1.2019 (Zvlastni_podminky_SUE.pdf (402.22kB)).

Souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení (souhlas-se-zpracovanim-osobnich-udaju-a-zasilanim-obchodnich-sdeleni.docx (35,1 kB)

Níže uvedené ilustrační video o službách CzechTrade si můžete prohlédnout na Youtube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Video: Služby CzechTrade