Služby

Služby CzechTrade tvoří informační služby, poradenství, akce pro exportéry a exportní vzdělávání.

Informační servis

CzechTrade se intenzivněji zaměřuje na poskytování kvalitního informačního servisu českým exportérům.

Exportní poradenství

CzechTrade vám pomůže s identifikací exportního potenciálu a volbou vhodného teritoria.

Exportní vzdělávání

CzechTrade nabízí českým firmám zajímavé, interaktivní a prakticky zaměřené semináře a konference, v Praze i dalších regionech ČR.

Akce pro exportéry

CzechTrade organizuje konzultace, pracovní a kooperační setkání, prezentace firem jak v České republice, tak na zahraničních výstavách a veletrzích.

Design pro export

Design hraje klíčovou roli při prosazování českých výrobních firem na zahraničních trzích. Agentura CzechTrade proto více než 10 let poskytuje pod značkou CZECHTRADE | DESIGN PRO EXPORT řadu nástrojů a aktivit jak českým výrobcům, tak průmyslovým designérům. 

Adresář exportérů

Databáze pod záštitou agentury CzechTrade prezentuje české exportéry, kteří nabízí výrobky a poskytují své služby i na zahraničních trzích. 

Klientské centrum pro export

CzechTrade, Ministerstvo průmyslu a obchodu a Ministerstvo zahraničních věcí společně poskytují podnikatelům služby ve více než 90 zemích světa.

Šance pro úspěšný export

Exportér, který splní podmínky a bude souhlasit s propagací svého úspěchu, získá od agentury CzechTrade další individuální službu zdarma.

Služby agentury CzechTrade usnadňují firmám rozhodování o výběru vhodných exportních teritorií, zkracují dobu vstupu na daný trh a podporují aktivity směřující k dalšímu rozvoji firmy v zahraničí.

Katalog služeb v PDF ke stažení: Katalog_sluzeb_CzechTrade.pdf (122 kB). Více o jednotlivých službách naleznete na podstránkách této sekce.

Pro využití služeb podle vašich konkrétních potřeb, neváhejte kontaktovat našeho oborového konzultanta.

Všeobecné obchodní podmínky pro poskytování služeb českým exportérům platné do 31.1.2016 Vseobecne-obchodni-podminky_2015.pdf (283 kB).

Všeobecné obchodní podmínky pro poskytování služeb českým exportérům platné do 4.5.2017 Vseobecne-obchodni-podminky_2016.pdf (175 kB)

Dne 5.5.2017 nabývají účinnosti nové obchodní podmínky Vseobecne-obchodni-podminky_2017 (754 kB), General Business Terms for the provision of services to Czech exporters

Dne 4.1.2019 nabývají účinnosti Podmínky pro poskytování služeb českým exportérům v rámci programu Šance pro úspěšný export (Sance-pro-uspecny-export_Podminky (1 MB)).

Podmínky pro poskytování služeb českým exportérům v rámci programu Šance pro úspěšný export platné do 3.1.2019 (Zvlastni_podminky_SUE.pdf (402.22kB)).

Souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení (souhlas-se-zpracovanim-osobnich-udaju-a-zasilanim-obchodnich-sdeleni.docx (35,1 kB)

Níže uvedené ilustrační video o službách CzechTrade si můžete prohlédnout na Youtube.

V současné době pro vás připravujeme nový projekt Exportního klubu CzechTrade a rovněž novou formu Adresáře Exportérů. Do té doby nebude možné tyto služby objednat. Děkujeme za pochopení.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Video: Služby CzechTrade