Meeting Point CzechTrade na MSV v Brně 2023

Přihlašování na akci bylo z kapacitních důvodů ukončeno.


Konzultujte na exportní témata se 25 řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade 

  • Jak najdete vhodného obchodního partnera v zahraničí?
  • Jakou zvolit formu při vstupu na trh?
  • Jaké jsou konkrétní příležitosti ve vašem oboru?

Přímo do Brna na Mezinárodní strojírenský veletrh přijedou ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade a pomohou vám řešit vaše exportní aktivity.

Ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade dlouhodobě působí v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Vám, exportérům pomáhají otevírat více dveří, než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Pomohou s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek nebo službu, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.

Zda je právě váš obor činnosti perspektivní pro vybraný zahraniční trh, můžete snadno zjistit na https://www.czechtrade.cz/zahranicni-kancelare. V profilu každé země jsou uvedené perspektivní exportní obory.

Konzultace poskytnou také odborníci z Klientského centra pro export, které je společnou aktivitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí a agentury CzechTrade. Další konzultace firmám poskytnou specialistky Design Centra CzechTrade, které je národní platformou státní podpory designu.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

  • Přihlásit se můžete až na pět zemí.
  • Konzultace jsou individuální a délka jedné je 30 minut.
  • Účast na akci je zdarma, avšak je nutná předchozí rezervace.
  • Po odeslání přihlášky vás bude kontaktovat exportní konzultant CzechTrade a upřesní konkrétní termíny vašich jednání.
  • Napiště nám pokud potřebujete vstupenku na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně.
  • V souladu s právní úpravou o ochraně osobních údajů si vás dovolujeme upozornit, že z akce budou pořizovány fotografie. Ty použijeme na webu agentury, v profilech CzechTrade na sociálních sítích, v médiích v reportážích z akce apod. Snímky budou mít ilustrační charakter, bez identifikace zachycených osob. V případě, že si nepřejete být fotografováni, prosíme, kontaktujte nás na marketing@czechtrade.cz. Děkujeme.

Termín:

12. 10. 2023

Druh akce:

Meeting Point

Místo konání:

Pavilon P, Česká národní expozice, stánek č. 009, Výstaviště, Brno, Česká republika

Oborová specializace:

Automobilový průmysl, Biotechnologie, Bižuterie, Chemický průmysl, Design, Dopravní prostředky ostatní, manipulační prostředky a zařízení, Dřevařský a dřevozpracující, Drobné zboží, bytové doplňky, kuchyňské potřeby, hračky, sportovní potřeby, Elektronika a elektrotechnika, Energetika, Farmaceutický průmysl, Hutní výroba, Investice, Investiční celky, Letecký průmysl, Luxusní zboží, Nábytkářský průmysl, Nanotechnologie, Nerostné suroviny a polotovary, Obráběné komponenty a konstrukce z kovů, Obranný průmysl, Ostatní, Papírenský průmysl, Plasty a pryž, Polygrafie, Potravinářský průmysl, Sklo, Slévárenství a kovárenství, Služby, Software a ICT služby, Stavebnictví a stavební materiály, Strojírenství - výroba strojů a techniky, Textilní, oděvní a kožedělný průmysl, Voda, odpady a životní prostředí, Zdravotnická technika, Zemědělství a lesnictví

Teritoriální zaměření:

Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Belgie, Bulharsko, Chile, Čína, Dánsko, Dominikánská republika, Egypt, Estonsko, Finsko, Francie, Gruzie, Guatemala, Indie, Irsko, Itálie, Japonsko, Kazachstán, Kostarika, Kyrgyzstán, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Panama (vč. volné zóny), Rakousko, Rumunsko, Španělsko, Spojené státy americké, Srbsko, Švédsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Akce již proběhla

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Červenková Adéla
Adéla Červenková specialista marketingové komunikace