TUBE 2024


Agentura CzechTrade pořádá pro české firmy společnou účast na mezinárodním strojírenském veletrhu v oblasti výroby a zpracování trubek TUBE 2024.

TUBE je mezinárodní veletrh v oblasti strojírenství – výroby a zpracování trubek, rour a souvisejících příslušenství a surovin. Patří mezi nejdůležitější světové akce v oboru. Koná se v Düsseldorfu a prezentuje nové produkty, procesy a služby v tomto oboru. Paralelně probíhá na výstavišti i veletrh Wire představující novinky ze světa odvětví výroby a zpracování drátů a kabelů.

Veletrh je určen primárně odborné veřejnosti, jako jsou zástupci firem, obchodníci a nákupčí. Pravidelně se veletrhu účastní kolem 30 tisíc návštěvníků z více než 140 zemí světa. Na posledním ročníku veletrhu v roce 2022, který byl ještě zasažen pandemickou situací, se představilo celkem 19 českých firem.

Více informací naleznete na http://www.tube-tradefair.com 

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou třeba oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Společná expozice umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade Německo navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s tuzemskými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz.


OBOROVÉ ZAMĚŘENÍ VELETRHU

 • Trubky, roury, suroviny a příslušenství
 • Stroje a zařízení na výrobu a zpracování trubek
 • Použité stroje, přestavba a seřízení strojů
 • Nástroje technologie zpracování a pomocná zařízení
 • Měřící, řídící a kontrolní technika
 • Testování a zkušební technika
 • Profily a strojní vybavení
 • Obchod s trubkami z železných kovů, neželezných kovů, plastu, skleněných vláken, skla, keramiky, betonu, azbestocementu 


NABÍZÍME VÁM FIREMNÍ PREZENTACI VE SPOLEČNÉ ČESKÉ EXPOZICI POD HLAVIČKOU AGENTURY CZECHTRADE

 • Zahraniční kancelář CzechTrade Německo (Düsseldorf) zajistí kompletní přípravy stánku – od tisku a umístění grafiky vaší firmy, přes zajištění nábytku a prostoru pro umístění propagačních materiálů až po zajištění občerstvení včetně točeného českého piva přímo na stánku
 • Moderní networkingový prostor s dodatečným společným zázemím
 • Intenzivní marketingová kampaň před veletrhem
 • Klientský servis před a během veletrhu – překlady a tlumočení, možnost tlumočení během návštěvy spoluvystavovatelů, asistence během celého veletrhu, od vyřizování administrativních záležitostí až po vaření kávy
 • Prezentace vaší společnosti na českém pavilonu na ploše 6-8 m2, 10-12 m2 nebo 14-16 m2


Přihlašování na akci bylo ukončeno.

Termín:

15. 4. 2024 - 19. 4. 2024

Druh akce:

Veletrh

Místo konání:

Düsseldorf, Německo

Oborová specializace:

Plasty a pryž, Strojírenství - výroba strojů a techniky

Teritoriální zaměření:

Německo

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Registrace ukončena

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

PhDr. Manďák Miroslav
PhDr. Miroslav Manďák exportní konzultant - senior

Odborný garant

Mgr. Jareš Adam

CzechTrade Německo - Düsseldorf

Mgr. Adam Jareš ředitel regionálního centra