Jak na export do pěti desítek zemí světa? Poradí vám zahraniční specialisté agentury CzechTrade

Hledáte odpovědi na otázky související s působením vaší firmy na perspektivních zahraničních trzích? Experti státní agentury pro podporu exportu CzechTrade vám poradí, jak obchodovat s partnery z mnoha evropských, asijských i amerických zemích.

Tradiční setkání českých exportérů s vedoucími zahraničních kanceláří agentury na podporu obchodu – CzechTrade se bude konat na konci února, konkrétně 27. a 28. 2. 2018 v prostorách pražského hotelu Ambassador Zlatá husa na Václavském náměstí. 


Exportéři, kteří nechtějí utrácet za zbytečné cesty do zahraničí a spoléhat se na náhodné kontakty, dostanou možnost se poradit přímo s vedoucími zahraničních kanceláří CzechTrade. Půlhodinová individuální jednání dávají prostor pro konzultace vývozních plánů, problémů, či výměny informací o konkrétních trzích a aktuálních obchodních příležitostech. Zástupci každé společnosti mají nárok až na pět takových setkání. 

Specialisté ze zahraničních kanceláří dlouhodobě působí přímo v jednotlivých teritoriích, mají bohaté zkušenosti s obchodováním v dané zemi a výborně znají specifika daného trhu, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk či kontakty. Exportérům pomohou s výběrem vhodných trhů pro uplatnění výrobku nebo služby, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat. 


Rozsáhlá síť kanceláří ve více než padesáti zemích na pěti kontinentech svou působností pokrývá Evropu od Skandinávie po Balkán, východní Evropu a státy SNS, významná africká teritoria, dále asijské země, Kanadu, USA, Latinskou Ameriku i Austrálii a Nový Zéland. Výčet všech zemí, ve kterých má agentura zastoupení, najedete na www.czechtrade.cz/czechtrade-svet.

Zmíněné zahraniční zástupce doplní specialisté Klientského centra pro export, které je společnou aktivitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí a agentury CzechTrade. Firmám nabízí služby Jednotné zahraniční sítě ve více než devadesáti zemích světa.


Účast na akci je zdarma, ale je nutná předchozí rezervace na webových stránkách agentury CzechTrade, akce Meeting Point. Vzhledem k tradičnímu zájmu exportérů neváhejte a zaregistrujte se co možná nejdříve.