Konvektomaty Retigo Vision se díky gastronomickým veletrhům prosazují v zahraničí

Po devíti letech výroby a prodeje velmi úspěšných konvektomatů Vision přichází firma Retigo na trh s inovací tohoto stroje a přináší novou generaci parních konvektomatů Retigo Vison. Změna není až tak patrná, šíře portfolia konvektomatů zůstává stále stejná (dva modely Blue a Orange v šesti velikostech), došlo ale k mnoha inovacím a změnám, které konvektomat Vision dělají jiným, ještě spolehlivějším, šikovnějším, úspornějším a bezpečnějším pomocníkem.

Firma Retigo se od svého založení účastní veletrhů s gastronomickým zaměřením, a právě zde firma přišla ke svým klíčovým zákazníkům. V roce 2018 firma Retigo plánuje účast na celkem šesti veletrzích pro podporu exportu napříč Evropu a Asií. Nové parní konvektomaty budou moci zhlédnout například návštěvníci veletrhu FHA v Singapuru nebo veletrhu Hotelex v čínské Šanghaji. Do těchto končin firma Retigo v posledních 10 letech soustředí své obchodní aktivity a vyplácí se to. Nyní firma Retigo exportuje své parní konvektomaty z rožnovské dílny například do Kambodže, Indonésie, na Filipíny, do Malajsie, ale také do Japonska a Číny.

Na evropském trhu se konvektomaty Retigo objeví jako již tradičně v Německu a ve Velké Británii. Německé výstavy navštěvují zákazníci z celé Evropy. I díky těmto výstavám exportní aktivity Retiga po celé Evropě rapidně rostou a firma úspěšně drží krok s německou konkurencí.

Firma Retigo se zúčastní také výstavy ve Velké Británii, která je určená primárně pro britský a irský trh, kde se Retigo již dlouho snaží zavést své produkty. Je to ovšem úkol náročný, protože britský trh je velmi specifický a mnohdy je spojen s vysokými počátečními náklady na rozjezd úspěšných obchodních vztahů a vybudování zázemí.

Konvektomaty Retigo Vision již 24 let zaujímají své pevné místo v profesionálních kuchyních téměř po celém světě. Nová generace Vision přináší nová a neotřelá řešení, která zachovávají vlastnosti profesionálního gastronomického zařízení rozšířené o inovace, které posunují možnosti a svobodu kuchařů k ještě lepším výsledkům. Konvektomaty bravurně uspokojují požadavky zákazníků a kladou značný důraz na to, aby si každý mohl vaření jednoduše užít, a to kdekoliv na světě.

Fotogalerie