Frézy na pařezy, vysavače listí nebo štěpkovače. I těmto strojům zvyšuje šance na úspěšný export ojedinělý design

LASKI s.r.o.

https://www.laski.cz/

Firma LASKI vznikla v roce 1992 jako prodejce náhradních dílů na zemědělské stroje. Dnes se zabývá výrobou profesionální komunální techniky a prodejem motorů a patří mezi nejdůležitější moravské firmy. Za své působení získala již řadu ocenění. Mezi její klíčové výrobky patří frézy na pařezy, štěpkovače, drtiče, drážkovače a vysavače listí. 

Stroje vyrábí LASKI v České republice. Dokonce 90 % své produkce vyváží do více než 40 zemí. Kromě jiného dále prodává slupovačky travního koberce, americké motory Kohler, Lombardini a RATO.

LASKI spolupracuje na vývoji produktů s CzechTrade dlouhodobě. Za tu dobu inovovala a vyvinula ve spolupráci s profesionálním studiem ADAM DESIGN většinu svého produktového portfolia. Pří vývoji se designéři vždy soustředí na atraktivní vzhled stroje, maximální uživatelské a servisní vlastnosti, optimalizace výkonu, ekologický dopad za využití moderních technologií a materiálů. Inovativní řešení zvyšují konkurenceschopnost strojů oproti světovým značkám. 

 

ADAM DESIGN s.r.o.

http://www.adamdesign.cz/cs/ 

Spolupráce lze po několika projektech označit za obohacující z pohledu rozvoje našich dovedností v oblasti konstrukce, technologie i prototypování. 

Úspěchy spatřujeme vždy jen a pouze v naplnění cílů projektu, kterým bývá v neposlední řadě i podpora prodejnosti výrobků prostřednictvím ojedinělého designu. Řídíme se heslem určeným našim klientům: „Víme, že pouze když budeme užiteční, budete vy a pak i my úspěšní.“ 

Ocenění v odborných soutěžích je vždy oceněním celého komplexního výrobku a výrobky společnosti LASKI tyto ceny pravidelně získávají.