AEROMART TOULOUSE 2022

Agentura CzechTrade uspořádala pro české firmy společnou účast na mezinárodní konferenci Aeromart Toulouse 2022.

Mezinárodní B2B akce Aeromart Toulouse je organizovaným setkáním mezi subdodavateli a zadavateli zakázek v leteckém a vesmírném průmyslu. Akce umožňuje setkání s nákupčími významných zahraničních firem formou předem odsouhlasených individuálních schůzek. Aeromart Toulouse je příležitostí, jak nalézt dlouhodobé a spolehlivé obchodní partnery. Akce se koná každé dva roky v centru leteckého průmyslu v jihofrancouzském Toulouse.

Mezinárodní konference se uskutečnila v termínu od 29.11.2022-01.12.2022 ve francouzském Toulouse. Celkem bylo 5 účastníků společné české expozice.

Konference se letos zúčastnilo celkem 2500 vystavovatelů z řad dodavatelů a odběratelů v oblasti leteckého a vesmírného průmyslu, kteří mezi sebou sjednali 15 000 konkrétních B2B schůzek.

Kromě francouzských firem, se B2B konference se zúčastnilo celkem také 800 zahraničních subjektů z Německa, Argentiny, Rakouska, Belgie, Brazílie, Kanady, Číny, Korey, Španělska, USA, Francie, Řecka, Indie, Irska, Izraele, Itálie, Japonska, Maroka, Mexika, Filipín, Portugalska, České republiky, Rumunska, Velké Británie, Švýcarska, Tuniska a Turecka.

Z největších zadavatelů zakázek se B2B konference zúčastnili zástupci mezinárodních OEM výrobců, jako například Airbus, ATR, Avic, Bombardier, CNES, Dassault Aviation, Embraer, Aciturri Aeronautica, Aernnova Aerospace, Aero Vodochody Aerospace, Corse Composites Aéronautiques, Latécoère, Liebherr Aerospace, Mecachrome, Premium Aerotec, Rockwell Collins Safran, Stelia Aerospace, Thales Alenia Space, TAI – Turkish Aerospace Industrie, Turkish Airline Technics Inc., Zodiac a další.

Společné moduly českých účastníků pod hlavičkou CzechTrade se nacházely v sekci C hlavní haly. Jednotlivé moduly měly plochu 6 m2. Fotodokumentace modulu stánku je součástí této zprávy.

Příští ročník veletrhu Aeromart v Toulouse se bude konat opět v roce 2024, a CzechTrade bude opět organizovat společnou účast českých firem.

Termín:

29. 11. 2022 - 1. 12. 2022

Druh akce:

Veletrh

Místo konání:

Toulouse, Francie

Oborová specializace:

Elektronika a elektrotechnika, Letecký průmysl, Strojírenství - výroba strojů a techniky

Teritoriální zaměření:

Francie

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Akce již proběhla

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Neymon Myslovich Stefani, M.A.
Stefani Neymon Myslovich, M.A. exportní konzultant

Odborný garant

Ing. Smetana Jakub

CzechTrade Francie

Ing. Jakub Smetana vedoucí zahraniční kanceláře