Konzultace s ekonomickými diplomaty a experty na export 2024


Zveme vás na Konzultace s ekonomickými diplomaty a experty na export, kdy budete mít možnost na jednom místě diskutovat své otázky s ekonomickými, zemědělskými, vědeckými diplomaty, řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade a CzechInvest a dalšími odborníky.

Budete mít také možnost jednat i s odborníky z Agentury pro podnikání a inovace, CzechInvestu, Českých center, ČEB, CzechTrade, EGAP, Klientského centra pro export, Národní rozvojové banky, Úřadu průmyslového vlastnictví, CEBRE a v neposlední řadě s Ministerstvem průmyslu a obchodu u stolku Ukrajina - poválečná rekonstrukce.

Potřebujete rozšířit svoje exportní aktivity, ale tápete jakou formu zvolit při vstupu na nový trh? Nevíte, jaké jsou aktuální obchodní příležitosti ve vašem oboru nebo se potýkáte s překážkami při prodeji svých výrobků či služeb do zahraničí? Nevíte, jak najít vhodného obchodního partnera? Přijďte si pro odpovědi na tuto jedinečnou akci.


ORGANIZAČNĚ

  • Konzultovat můžete až 7 teritorií a neomezeně jednání s experty u projektových stolů.
  • Konzultace budou probíhat od 8:00 do 18:00.
  • Délka individuálních schůzek je 20 minut.
  • Účast na akci je zdarma, ale je nutná registrace na webu Svazu průmyslu a dopravy ČR
  • Registrujte se co nejdříve, při zpracování časového harmonogramu bereme zřetel na časovou posloupnost došlých přihlášek. Registrace budou provedeny do vyčerpání kapacity schůzek. Uzávěrka registrací je v pátek 31. května 2024.


POTŘEBUJETE VĚDĚT VÍC?

Termín:

27. 6. 2024

Druh akce:

Akce s účastí CzechTrade

Místo konání:

PVA EXPO PRAHA Letňany, Hala 1, Beranových 667, Praha 9, Česká republika

Teritoriální zaměření:

Afghánistán, Albánie, Alžírsko, Argentina, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Chile, Chorvatsko, Čína, Dánsko, Egypt, Estonsko, Etiopie, Filipíny, Finsko, Francie, Ghana, Gruzie, Indie, Indonésie, Irák, Írán, Irsko, Itálie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Jordánsko, Kanada, Kazachstán, Keňa, Kolumbie, Korejská republika, Kosovo, Kuba, Kypr, Libanon, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Maroko, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Myanmar, Německo, Nigérie, Nizozemsko, Norsko, Pákistán, Palestina, Peru, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Rumunsko, Rusko, Saúdská Arábie, Senegal, Severní Makedonie, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Sýrie, Tchaj-wan, Thajsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, Uzbekistán, Velká Británie, Vietnam, Zambie