Meeting Point CzechTrade 2024


Kapacita akce je zcela naplněná, proto jsme ukončili přihlašování. Děkujeme za pochopení.


Diskutujte o perspektivách vašeho podnikání s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade. Svoje exportní aktivity můžete rozšířit až do 60 zemí.


Hledáte odpovědi na otázky:

 • Jak prodám svoje výrobky či služby do zahraničí?
 • Jak ve světě najdu vhodného obchodního partnera?
 • Jakou zvolím formu při vstupu na trh?
 • Jaké jsou aktuální obchodní příležitosti v mém oboru?

Pomůžeme vám.

Ředitelé zahraničních kanceláří dlouhodobě působí v teritoriích a orientují se na místním obchodním trhu, sledují aktuální příležitosti pro české firmy, znají obchodní podmínky, jazyk a další zvyklosti. Exportérům pomáhají od vstupu na trh po rozvoj podnikání včetně zakládání poboček. Dají vám zpětnou vazbu, zda váš výrobek nebo služba může na konkrétním trhu uspět a navrhnou individuální řešení vstupu na trh.

Zda je váš obor činnosti perspektivní pro vybraný trh, můžete snadno zjistit na https://www.czechtrade.cz/zahranicni-kancelare, kde jsou v profilu každé země uvedené perspektivní exportní obory.

Konzultace poskytnou také odborníci z Klientského centra pro export a Business Klubu Ukrajina, a dále specialistky z Design Centra CzechTrade a pro prezentaci na zahraničních veletrzích z OP TAK.


ORGANIZAČNÍ INFORMACE

 • Účast na akci je zdarma. Přihlašování bylo ukončeno.
 • Konzultovat můžete až 5 zemí.
 • USA stolky jsou společné pro Chicago + New York a Austin + San Francisco. 
 • Jednání jsou individuální a délka jednoho je 30 minut.
 • Po odeslání přihlášky vás bude kontaktovat exportní konzultant CzechTrade a upřesní vám konkrétní termíny jednání.
 • Akce se koná v O2 universum, v přízemí sál B, na adrese Českomoravská 2345/17a, vstup č. 35, Praha 9. Na místo se dostanete metrem (trasa B, stanice Českomoravská), tramvají č. 8 a 25 (zastávka Arena Jih). Při dopravě autem je možné parkování za poplatek v nákupní galerii Harfa nebo v parkovacím domě O2 Areny. Blíže o dopravě viz webové stránky O2 universum.
 • V souladu s právní úpravou o ochraně osobních údajů si vás dovolujeme upozornit, že z akce budou pořizovány fotografie. Použijeme je na webu agentury, v profilech CzechTrade na sociálních sítích, v médiích v reportážích z akce apod. Snímky budou mít pouze ilustrační charakter, bez identifikace zachycených osob. V případě, že si nepřejete být fotografováni, prosíme, kontaktujte nás na marketing@czechtrade.cz. Děkujeme.

Termín:

27. 2. 2024 - 28. 2. 2024

Druh akce:

Meeting Point

Místo konání:

O2 universum, Českomoravská 2345/17a, vstup č. 35, Praha, Česká republika

Oborová specializace:

Automobilový průmysl, Biotechnologie, Bižuterie, Chemický průmysl, Design, Dopravní prostředky ostatní, manipulační prostředky a zařízení, Dřevařský a dřevozpracující, Drobné zboží, bytové doplňky, kuchyňské potřeby, hračky, sportovní potřeby, Elektronika a elektrotechnika, Energetika, Farmaceutický průmysl, Hutní výroba, Investice, Investiční celky, Letecký průmysl, Luxusní zboží, Nábytkářský průmysl, Nanotechnologie, Nerostné suroviny a polotovary, Obráběné komponenty a konstrukce z kovů, Obranný průmysl, Ostatní, Papírenský průmysl, Plasty a pryž, Polygrafie, Potravinářský průmysl, Sklo, Slévárenství a kovárenství, Služby, Software a ICT služby, Stavebnictví a stavební materiály, Strojírenství - výroba strojů a techniky, Textilní, oděvní a kožedělný průmysl, Voda, odpady a životní prostředí, Zdravotnická technika, Zemědělství a lesnictví

Teritoriální zaměření:

Albánie, Arménie, Austrálie, Ázerbájdžán, Belgie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Chile, Chorvatsko, Čína, Dánsko, Dominikánská republika, Egypt, Estonsko, Filipíny, Finsko, Francie, Gruzie, Guatemala, Indie, Indonésie, Irsko, Itálie, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Kanada, Katar, Kazachstán, Kolumbie, Korejská republika, Kostarika, Kyrgyzstán, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Maroko, Mexiko, Německo, Nigérie, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Panama (vč. volné zóny), Peru, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Saúdská Arábie, Severní Makedonie, Singapur, Slovinsko, Španělsko, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké, Srbsko, Švédsko, Thajsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie, Vietnam

Cena:

0 Kč

Stav akce:

Akce již proběhla

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Pluhařová Zuzana
Zuzana Pluhařová Specialista marketingové komunikace