Datum:22. 12. 2023

EXPORT NEWS 03/2023

Čtvrtletní newsletter agentury CzechTrade

Ve třetím čísle Export News se vracíme ke dvěma důležitým podzimním událostem. Tou první je Strojírenský veletrh v Brně, kde jsme v České národní expozice nechyběli s naším Meeting Pointem CzechTrade. Svou premiéru tu měla nová služba Startup Entry. Druhou důležitou akcí byl na konci října Future of Export Summit. Atraktivní témata přilákala na 400 zástupců firem.

Vánočním dárkem pro nás byl úspěšně obhájený audit. Prošli jsme recertifikačním auditem ISO 9001:2015 a potvrdili tak kvalitu našich služeb a vyspělý systém řízení směrem k českým exportérům. Certifikace není jen formálním potvrzením, ale zárukou, že se mohou spolehnout na vysoký standard služeb, který poskytujeme. 

Nedávno jsme posílili Německo o druhou kancelář v Mnichově a brzy otevřeme kanceláře v Saúdské Arábii, Jižní Koreji, Uzbekistánu a japonské Ósace.

Po osmi letech letos končí dva úspěšné projekty na podporu prezentací na mezinárodních veletrzích NOVUMM a NOVUMM KET, spolufinancované EU unií prostřednictvím Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Zároveň připravuje dva nové projekty, které na ně navážou a firmám nabídnou nové možnosti prezentace v zahraničí.

Více čtěte v EXPORT NEWS III/2023

Kontakty

Mgr. Nováčková Jitka
Mgr. Jitka Nováčková manažerka vnějších vztahů a tisková mluvčí