Datum příležitosti:26.03.2025
Kód:PO202500101
Země:
Velká Británie
Typ příležitosti:zahraniční poptávka
Průmyslový obor:
Obráběné komponenty a konstrukce z kovů,
Stavebnictví a stavební materiály
Hledá se dodavatel nehořlavých izolačních panelů
Popis
ARMSTRONG je kanadská korporace s významným výrobně-integračním centrem v UK s obratem okolo 20 mil. GBP. Britská výroba zahrnuje především tepelná čerpadla (voda) a související rozvodové místnosti s elektrickým rozhraním.
Aktuálně pochází více než 90% dodavatelů z UK, cílem je diverzifikovat dodavatelský řetězec do CZ & případně dalších CEE států. Jde například o dodavatele strukturálních ocelových konstrukcí, trubek, elektrických skříní apod. Možností je však i dodávat celou soustavu jako kontraktační výrobce.
Pro koho je tato příležitost relevantní:
- Firma splňuje zadání konkrétní poptávky
- Firma splňuje příslušné „HVAC“ (Heating, Ventilation, Air Conditionning) regulace/standardy (IPP, IPU, PPR, HTP, FMS, iFMS, TPK)
- Firma má existující reference z podobných zakázek, zejména z regionu Západní Evropa
- Firma vykazuje vysokou kvalitu produkce
- Firma je cenově ukotvena zhruba středově, důležité je býti zásadně levnější než UK firmy (nehledáme low-cost, ale ani ultra prémiové dodavatele - například vysoká přesnost typu dodávky do aerospace)
- Ideální firma nebude typu „garáž“ ale středně velká rodinná privátní společnost
- Firma má kooperativního ducha a věří na dlouhodobou poctivou spolupráci s perspektivou společného růstu
Jak spolupracovat s CzechTrade na získání zakázky:
- Vyplnit cloud-profil https://forms.gle/1kui5MenF8RhmNxP8 a zaslat nám Vaše stručné PDF představení/prezentaci v anglickém jazyce na london@czechtrade.cz v kopii na andrea.krpejsova@czechtrade.cz nejpozději do pátku 2.5.2025
- Vaše firma bude detailně posouzena zahraničním partnerem (s tím, že posouzení se bude účastnit zástupce CzechTrade UK)
- V případě pozitivního vyhodnocení Vaší firmy bude naplánováno setkání v Praze v týdnu od 2.6.2025 s možnou návštěvou Vašich výrobních prostor. Toto bude zpoplatněno částkou 4000 CZK bez DPH.
Zadání poptávky:
Nehořlavé izolační materiály
Architektonické obklady s ocelovým pláštěm
Lakovaná povrchová úprava