Alles für den Gast Herbst 2023

Agentura CzechTrade uspořádala pro české firmy společnou účast na mezinárodním hoteliérském a gastronomickém veletrhu Alles für den Gast Herbst 2023.

Veletrh ALLES FÜR DEN GAST je největším a nejnavštěvovanějším veletrhem v Rakousku v oboru hotelnictví a gastronomie, který je zaměřený především na restaurační a hotelové zařízení, gastronomickou techniku a vybavení pro kuchyně a velkokuchyně spolu s prezentací gastronomických specialit.

Rakušané považují veletrh za nejdůležitější událost v oboru gastronomie a hotelnictví. Výstava slouží nejen jako možnost k navázání nových obchodních kontaktů, ale také k představení aktuálních trendů v tomto oboru.

Veletrhu Alles für den Gast 2023 se na stánku CzechTrade zúčastnily tři české firmy. Stánek byl koncipován jako poloostrovní expozice o rozloze 68 metrů čtverečních. Hlavními výhodami pro účastníky byla možnost se prezentovat na v minulých ročnících zcela obsazeném veletrhu, optimalizace nákladů spojená s účastí na společném stánku, minimalizace organizačních aktivit a asistence pracovníků CzechTrade Vídeň klientům během akce.

Pracovníci CzechTrade Vídeň během veletrhu sbírali kontakty a mapovali trendy a současnou situaci v oboru pro další využití při zprostředkovávání validních kontaktů pro české firmy. Pracovníci kanceláře dále informovali příchozí zájemce na stánku o možnostech spolupráce s českými firmami.

Víco o veletrhu čtěte na www.gastmesse.at.Termín:

11. 11. 2023 - 15. 11. 2023

Druh akce:

Veletrh

Místo konání:

Salzburg, Rakousko

Oborová specializace:

Drobné zboží, bytové doplňky, kuchyňské potřeby, hračky, sportovní potřeby, Potravinářský průmysl, Služby

Teritoriální zaměření:

Rakousko

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Akce již proběhla

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Ing. Trnková Jana
Ing. Jana Trnková exportní konzultant - senior

Odborný garant

Havlová Julie, M.A.

CzechTrade Rakousko

Julie Havlová, M.A. vedoucí zahraniční kanceláře