ARCHITECTURAL BUILDING WEEK 2023

Veletrh ARCHITECTURAL BUILDING WEEK 2023 probíhá každoročně na výstavišti INTEREXPO CENTRUM v Sofii. Letošní 23. ročník se uskutečnil ve dnech 28. 3. – 1. dubna. Jde o nejvýznamnější veletrh ve stavebnictví a architektury nejen v Bulharsku, ale i na Balkánském poloostrově. Celá akce se rozprostírala v pěti velkých halách a venkovních prostorách výstaviště. Hala č. 4 byla určena pro veletrh ARCHITECTURAL BUILDING WEEK/GREEN ENERGY 2023, který pokrývala oblast obnovitelných zdrojů, smart řešení, ekologie stavebních materiálů a technologií. Zatímco v hale č. 1 měli své zastoupení vystavovatelé ARCHITECTURAL BUILDING WEEK 2023/EXPOMEBEL z oblasti nábytkářství. K vidění byla moderní technologie z daného průmyslu či široká škála zajímavých řešení s důrazem na energetické úspory a ekologii.

Letos se veletrhu ARCHITECTURAL BUILDING WEEK 2023 účastnilo na 400 vystavovatelů ze 14 zemí světa. Cestu k branám veletrhu si našlo přes 7000 návštěvníků. 

Služeb CzechTrade zde využily dvě české firmy: JUTA a VH Vacovský Group. Ty ve společné expozici o rozloze 12 m2 v hale č. 4 prezentovaly své výrobky a služby. Tým CzechTrade nabídl kromě místa pro prezentaci také doprovodné služby jako například osobní asistenci během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery, která zahrnovala i překladatelské služby.

Termín:

29. 3. 2023 - 1. 4. 2023

Druh akce:

Veletrh

Místo konání:

Sofia, Bulharsko

Oborová specializace:

Stavebnictví a stavební materiály

Teritoriální zaměření:

Bulharsko

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Akce již proběhla

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Ing. Hanková Palinková Nikola
Ing. Nikola Hanková Palinková vedoucí zahraniční kanceláře

Odborný garant

Ing. Hlavnička Martin

CzechTrade Bulharsko

Ing. Martin Hlavnička ředitel regionálního centra

Soubory ke stažení