Alles für den Gast Herbst 2023

Agentura CzechTrade pořádá pro české firmy společnou účast na mezinárodním hoteliérském a gastronomickém veletrhu Alles für den Gast Herbst 2023.

Veletrh ALLES FÜR DEN GAST je největším a nejnavštěvovanějším veletrhem v Rakousku v oboru hotelnictví a gastronomie, který je zaměřený především na restaurační a hotelové zařízení, gastronomickou techniku a vybavení pro kuchyně a velkokuchyně spolu s prezentací gastronomických specialit.

Rakušané považují veletrh za nejdůležitější událost v oboru gastronomie a hotelnictví. V roce 2022 se akce zúčastnilo 629 rakouských a zahraničních vystavovatelů a veletrh navštívilo přes 34 000 osob.

Výstava slouží nejen jako možnost k navázání nových obchodních kontaktů, ale také k představení aktuálních trendů v tomto oboru.

Zahraniční kancelář CzechTrade ve Vídni organizuje již tradičně prezentaci českých firem za účelem nalezení nových odbytových možností.
Registrace na akci již byla ukončena.

Více informací o veletrhu čtěte na www.gastmesse.at.


Termín: 11. 11. 2023 - 15. 11. 2023
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Salzburg, Rakousko
Oborová specializace: Drobné zboží, bytové doplňky, kuchyňské potřeby, hračky, sportovní potřeby, Potravinářský průmysl, Služby
Teritoriální zaměření: Rakousko
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Registrace ukončena

Organizační garant

Mgr. Jesenská Zuzana
Mgr. Zuzana Jesenská
exportní konzultant
zuzana.jesenska@czechtrade.cz T: +420 224 907 566
M: +420 702 213 109

Odborný garant

CzechTrade Rakousko

Havlová Julie, M.A.
Julie Havlová, M.A.
vedoucí zahraniční kanceláře
julie.havlova@czechtrade.cz T: +43189958162
M: +436 643 525 105