Mise ve stavebnictví a designu do Kolumbie a Kostariky 2023

Zahraniční kanceláře CzechTrade Kolumbie a Kostarika pořádají v termínu od 30. května do 6. Června Misi ve stavebnictví a designu do Kolumbie a Kostariky.

Kolumbijské a kostarické stavebnictví má dlouhodobě rostoucí tendenci, dá se hovořit i o boom v tomto sektoru. S ohledem na vysokou váhu, která se kromě ceny a funkcionality klade i na design, se CzechTrade společně s českými firmami opakovaně účastní na akcích v tomto sektoru. Připravovaná mise pro české firmy kromě účasti na veletrhu Expoconstrucción y Expodiseño 2023 bude zahrnovat i organizaci schůzek v Kolumbii i Kostarice, jelikož se jedná o silně regionálně propojené trhy.

Samotný mezinárodní veletrh stavebního, strojírenského a designerského průmyslu Expoconstrucción y Expodiseño 2023 je jedním z nejvýznamnějších veletrhů v Kolumbii. Koná se jednou za dva roky a teritoriálně má přesah do dalších zemí Latinské Ameriky. Česko tu prezentují výrobci koupelnových doplňků a systémů pro stavebnictví.

Veletrh je zaměřen na výrobce a dodavatele stavebních strojů a zařízení, stavebních materiálů, nářadí, kuchyní, sanitární techniky, designových doplňků pro domácnosti a kanceláře. Dále akce oslovuje zájemce z oblasti moderních stavebních technologií, osvětlovací techniky a bezpečnostních systémů, klimatizačních a ventilačních systémů, inteligentních technologií pro řízení úspory energií, automatizace, ochrany životního prostředí a obnovitelných zdrojů energie.

Přihlašování na akci bylo ukončeno.

Termín: 30. 5. 2023 - 6. 6. 2023
Druh akce: Prezentace firem
Místo konání: Bogota, Kolumbie / San José, Kostarika, Kolumbie
Oborová specializace: Design, Stavebnictví a stavební materiály
Teritoriální zaměření: Kolumbie, Kostarika
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Registrace ukončena

Organizační garant

Ing. Palinková Hanková Nikola
Ing. Nikola Palinková Hanková
exportní konzultant
nikola.palinkova@czechtrade.cz T: +420 224 907 575
M: +420 725 493 783

Odborný garant

CzechTrade Kolumbie

Eichner Pavel
Pavel Eichner
vedoucí zahraniční kanceláře
pavel.eichner@czechtrade.cz T: +57 (601) 742 9142
M: +573 124 982 993