BAU 2023

Agentura CzechTrade uspořádala pro české firmy společnou účast na mezinárodním stavebním veletrhu BAU 2023. Ten je prvotřídní platformou pro prezentaci světových novinek z oboru elektronických komponentů, systémů a jejich aplikací. Veletrhu se zúčastnilo více než 190 000 tisíc návštěvníků z celého světa. Úspěch akce potvrdila i její vysoká internacionalita, jelikož se na veletrhu prezentovalo téměř 2300 firem ze 49 zemí světa.

Bau 2023 letos vynikal vysokou kvalitou odborných návštěvníků a potvrdil, že patří k absolutní světové špičce ve stavebnictví. Široká nabídka inovativních novinek a následné péče a vysoký podíl návštěvníků s rozhodovacími pravomocemi ve firmách, z nichž většina přijela do Mnichova s konkrétními investičními cíli, poukázala na úspěch celé akce.

Veletrhu se vedle tří firem prezentujících se na společném stánku CzechTrade zúčastnilo na straně vystavovatelů dalších 15 společností z Česka.

Pracovníci zahraniční kanceláře CzechTrade během veletrhu sbírali kontakty a mapovali trendy a současnou situaci v oboru pro další využití při zprostředkovávání validních kontaktů pro české firmy, dále informovali na stánku příchozí zájemce o možnostech spolupráce s českými firmami s akcentem na zprostředkování kontaktů na výrobní firmy a subdodavatele.
Termín:

17. 4. 2023 - 22. 4. 2023

Druh akce:

Veletrh

Místo konání:

Mnichov, Německo

Oborová specializace:

Stavebnictví a stavební materiály

Teritoriální zaměření:

Německo

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Akce již proběhla

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Ing. Hanková Palinková Nikola
Ing. Nikola Hanková Palinková vedoucí zahraniční kanceláře

Odborný garant

Mgr. Jareš Adam

CzechTrade Německo - Düsseldorf

Mgr. Adam Jareš ředitel regionálního centra

Soubory ke stažení