FHA-Food & Beverage 2024 (Singapur)


Agentura CzechTrade pořádá pro české firmy společnou účast na mezinárodním veletrhu FHA-Food & Beverage 2024 v Singapuru.

Jedná se o jeden z největších a nejnavštěvovanějších veletrhů v Singapuru s přesahem do zemí jihovýchodní Asie zaměřený na potravinářský průmysl.


Proč investovat právě do veletrhuFHA-Food & Beverage 2024 (Singapur)?

  • Singapur dováží více než 90 % potravin z přibližně 170 zemí.
  • V roce 2019 držel Singapur druhým rokem 1. pozici v Global Food Security Index, který hodnotí, zdali má země přístup k cenově dostupným a kvalitním potravinám.
  • Výpadky v globálních dodavatelských řetězcích způsobených pandemií COVID-19 zintenzivnil Singapur kroky k diverzifikaci svých zdrojů potravin. Hlavně diverzifikací zdrojů dovozu potravin/ zahraničních produktů. A dále posílením vlastní za produkce z současných 10 na 30 % do roku 2030 a podporou investic do Agri-Food-Tech inovací.
  • V regionu jihovýchodní Asie rostou disponibilní příjmy, urbanizace, obavy z bezpečnosti potravin, změny životního stylu či zlepšení maloobchodní distribuce a infrastruktury patří mezi hnací síly nárůstu spotřební poptávky po zahraničních produktech.
  • Veletrh představuje jedinečnou příležitost prezentace a získání exportních příležitostí do teritoria městského státu Singapuru s přelivem do zemí jihovýchodní Asie.
  • Nabízíme jedinečnou příležitost pod hlavičkou agentury CzechTrade, potažmo ČR, prezentovat produkty na novém trhu anebo rozšířit dosavadní portfolio kontaktů v teritoriu Singapuru a zemí jihovýchodní Asie.


Přihlašování na akci bylo ukončeno.

Termín:

23. 4. 2024 - 26. 4. 2024

Druh akce:

Veletrh

Místo konání:

Singapur, Singapur

Oborová specializace:

Potravinářský průmysl

Teritoriální zaměření:

Singapur

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Akce již proběhla

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Ing. Trnková Jana
Ing. Jana Trnková exportní konzultant - senior

Odborný garant

Graner Ladislav

CzechTrade Singapur

Ladislav Graner ředitel regionálního centra