Jak vytěžit z veletržní expozice maximum

Přijďte se dozvědět, jak zaujmout vaše zákazníky.

Firemní účast na veletrhu je nákladná. Jak využít vloženou investici co nejefektivněji? Jaké použít materiály, barvy, grafiku, aby si vás našli nejen stávající, ale i noví zákaznici? To vše se dozvíte na tomto jedinečně koncipovaném semináři, který je určený napříč cílovým skupinám i sortimentu zboží. Dále se dozvíte, jak se připravit na setkání s novináři a blogery, kteří vám mohou pomoci s vaším PR, a jak celou akci marketingově uchopit.

Zaměříme se i na to, jakou zvolit výstavní plochu, jak ji nejlépe využít a co lze vynechat a na co rozhodně nezapomenout!

Seminář je určen firmám, které se veletrhů již účastní, a potřebují změnu ve stylu prezentace, stejně tak i těm, kteří se výstav a veletrhů ještě neúčastnili.

Akcí vás bude provázet Ing. Iva Bastlová DiS.. Interiérová a produktová designérka s více než 20 letou praxí, která pro CzechTrade připravila v minulých letech 3 úspěšné expozice v zahraničí (Budapešť, Singapur, Vídeň). Pro české veletrhy pravidelně připravuje různé expozice a doprovodné programy a často jezdí na řadu zahraničních veletrhů. Kromě navrhování vydává již 8. rokem odborný magazín Interiéry a v jiných médiích publikuje více než 15 let. Také přednáší, školí a organizuje konferenci Interiéry. V ČR je specialistkou na trendy a barvy v oblasti designu. Je členkou České ergonomické společnosti a Klastru českých nábytkářů.

Připravte si své dotazy, na které vám lektorka v průběhu semináře odpoví.

Kód semináře:

3879

Termín:

7. 3. 2023

Druh akce:

Odborný seminář

Místo konání:

CzechTrade, Štepánská 567/15, 12000 Praha 2, Česká republika

Doba konání:

10.00 - 13.00 hodin

Cena:

968 Kč (vč. DPH)

Stav akce:

Akce již proběhla

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Barcalová Daniela
Daniela Barcalová vedoucí exportního vzdělávání

Lektoři

Bastlová Iva
Bastlová Iva Designérka a specialistka na interiérové trendy