Lima LangKawi 2023

Agentura CzechTrade uspořádala pro české firmy společnou účast na mezinárodním veletrhu Langkawi International Maritime and Aerospace Exhibition (LIMA) 2023.

LIMA je nejdůležitější veletrh v oblasti námořního a leteckého průmyslu v Malajsii a jeden z největších v jihovýchodní Asii. Hlavními organizátory jsou malajská ministerstva dopravy a obrany.

Letošního ročníku se účastnilo na 600 vystavovatelů z 30 zemí světa na výstavní ploše 30 000 metrů čtverečních. Dále se tu prezentovalo 110 plavidel a 110 letounů. Na akci zavítalo 45 000 návštěvníků z odborné veřejnosti a více než 250 000 návštěvníků ze všeobecné veřejnosti.

Česká republika se zde prezentovala na ploše 30 metrů čtverečních s účastí českých firem European Air Services (společně s Vrgineers), Eldis Pardubice, CS Soft a Atrak.

Jednalo se o jedinečnou příležitost prezentace produktů a služeb českých firem na novém trhu anebo rozšíření dosavadního portfolia kontaktů v teritoriu Malajsie s přelivem do dalších teritorií jihovýchodní Asie, které patří mezi jedny z dynamičtějších trhů na světě.

Více o veletrhu na webu https://limamalaysia.com.my/.

Termín:

23. 5. 2023 - 27. 5. 2023

Druh akce:

Veletrh

Místo konání:

Singapur, Singapur

Oborová specializace:

Letecký průmysl

Teritoriální zaměření:

Singapur

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Akce již proběhla

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Neymon Myslovich Stefani, M.A.
Stefani Neymon Myslovich, M.A. exportní konzultant

Odborný garant

Graner Ladislav

CzechTrade Singapur

Ladislav Graner ředitel regionálního centra