LinkedIn pro exportéry

Chcete poradit, jak efektivně využívat největší profesní síť LinkedIn? Na našem semináři se dozvíte, jak vyhledávat a získávat nové obchodní kontakty, udržovat vztah se svými obchodními partnery/zákazníky či jak se vhodně prezentovat jako firma i jednotlivec. Zároveň také, jak si na LinkedIn vybudovat profil a pracovat s nástroji, které tato profesní síť nabízí.

Anotace:

  • Jak na profil společnosti/osobní profil (optimalizace profilu, klíčová slova, reference)
  • Jak na LinkedIn vyhledávat a získávat nové kontakty
  • Jak se prezentovat vůči obchodním partnerům a zákazníkům (komunikace B2B, B2C)
  • Jak psát zajímavé příspěvky a zaujmout publikum na LinkedIn
  • Jak na expanzi na zahraniční trhy pomocí LinkedIn – jak získávat kontakty např. na německém trhu, specifika v komunikaci, firemní profil v cizím jazyce
  • Praktická část pro účastníky – Součástí kurzu je i úprava vlastních profilů, proto je vhodné na kurz přijít už se založeným osobním účtem.
  • Diskuse


DŮLEŽITÉ: Nezapomeňte si na akci přinést vlastní notebook, abyste si mohli s lektorkou vše ohledně LinkedIn hned na místě vyzkoušet.

                      

Kód semináře:

3914

Termín:

26. 9. 2023

Druh akce:

Odborný seminář

Místo konání:

CzechTrade, Štepánská 567/15, 12000 Praha 2, Česká republika

Doba konání:

09.00 - 16.00 hodin

Cena:

1 452 Kč (vč. DPH)

Stav akce:

Akce již proběhla

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Mgr. Ludková Stella-Lea
Mgr. Stella-Lea Ludková specialista exportního vzdělávání

Lektoři

Ing. Lencová Veronika MBA
Ing. Lencová Veronika MBA Charismatická lektorka, profesionální koučka, spisovatelka, vymýšlí a realizuje on-line strategie na LinkedIn. Autorka aplikace VERO, aplikace na finanční řízení a finanční analýzu či hodnotu firmy. | Veronika vychází ze svých dlouholetých profesionálních zkušeností, pracovala jako finanční ředitelka a konsultantka pro SAP: A.Poettinger, ENGEL Strojírenská finanční ředitelka a konsultantka SAPU, BMD System haus Steyer. Školí controlling, storytelling a time management metodikou GTD neboli Getting things done - Mít vše hotovo, Zen a hotovo.