Agentura CzechTrade uspořádala pro čtyři české firmy společnou účast na Mezinárodním technickém veletrhu Plovdiv 2024.
Mezinárodní technický veletrh v Plovdivu je největším oborově zaměřeným veletrhem nejen v Bulharsku, ale i na Balkánském poloostrově. Letos proběhl již 78. ročník tohoto veletrhu. Jedná se o výjimečnou příležitost pro české společnosti, které mají možnost nabídnout výrobky, zařízení a produkty v rámci společné expozice České republiky.
Letošního ročníku veletrhu se účastnilo 231 vystavovatelů ze 25 zemí světa. Účastnili se prostřednictvím samostatných expozic nebo přes své zástupce na bulharském trhu. Celková výstavní plocha zaujímala na 14 000 metrů čtverečních podle dostupných údajů veletržní správy. K branám veletrhu si cestu našlo přes 5000 návštěvníků.
Veletrhu se na společném stánku v gesci CzechTrade účastnili čtyři vystavovatelé. Česká expozice s označením D1 o velikosti 50 metrů čtverečních vnitřní plochy byla umístěna v hale č. 3. Každá z firem měla vlastní sekci. K dispozici bylo společné zázemí.
Více informací o veletrhu naleznete na webu www.fair.bg