Mise ve stavebnictví a designu do Kolumbie a Kostariky 2023

Kolumbijské a kostarické stavebnictví má dlouhodobě rostoucí tendenci, dá se hovořit i o určitém boomu. S ohledem na vysokou váhu, která se kromě ceny a funkcionality klade i na design se CzechTrade společně s českými firmami opakovaně účastní akcí v tomto sektoru. I proto zorganizoval misi pro české firmy, která kromě účasti na veletrhu Expoconstrución y Expodiseno v Bogotě zahrnovala také organizaci schůzek v Kolumbii i v Kostarice, jelikož se jedná o silně regionálně propojené trhy.

Samotný veletrh stavebního, strojírenského a designerského průmyslu Expoconstrucción y Expodiseño 2023 je jedním z nejvýznamnějších veletrhů v Kolumbii. Koná se jednou za dva roky a teritoriálně má přesah do dalších zemí Latinské Ameriky. Česko zde prezentovali výrobci koupelnových doplňků a systémů pro stavebnictví.

Veletrh je zaměřen na výrobce a dodavatele stavebních strojů a zařízení, stavebních materiálů, nářadí, kuchyní, sanitární techniky, designových doplňků pro domácnosti a kanceláře. Dále akce cílila i na zájemce z oblasti moderních stavebních technologií, osvětlovací techniky a bezpečnostních systémů, klimatizačních a ventilačních systémů, inteligentních technologií pro řízení úspory energií, automatizace, ochrany životního prostředí a obnovitelných zdrojů energie.

Mise proběhla ve dnech 30.kvštna až 6. června a účastnily se jí tři české firmy.

Mise se výborně povedla díky spolupráci naší kanceláře CzechTrade Kolumbie s místním ZÚ, který poskytl na akci část prostředků z PROPED.

Termín:

30. 5. 2023 - 6. 6. 2023

Druh akce:

Prezentace firem

Místo konání:

Bogota, Kolumbie / San José, Kostarika, Kolumbie

Oborová specializace:

Design, Stavebnictví a stavební materiály

Teritoriální zaměření:

Kolumbie, Kostarika

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Akce již proběhla

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Ing. Hanková Palinková Nikola
Ing. Nikola Hanková Palinková vedoucí zahraniční kanceláře

Odborný garant

Ing. Hanková Palinková Nikola

CzechTrade Kolumbie

Ing. Nikola Hanková Palinková vedoucí zahraniční kanceláře

Soubory ke stažení