Online seminář: Právo a výstupy z AI

Proč se semináře zúčastnit? Určitě při své práci rádi využíváte nástroje jako ChatGPT nebo Midjourney, případně s tím aspoň koketujete. Měli byste si ale dávat pozor, co do AI nástrojů zadáváte a jak výstupy dále používáte. A to především, pokud je tvoříte na zakázku pro klienta. 

Na praktickém webináři se dozvíte jak správně právně promptovat, abyste nezasahovali do autorských práv, osobních údajů nebo nevyzrazovali důvěrné informace. Zjistíte, co řešit s klienty, pokud chcete výstupy používat třeba v marketingu. 

Vše si ukážeme na konkrétních příkladech s odborníky Ondřejem Hanákem (IT právo) a Tomášem Horáčkem (marketingové právo), kteří vás tématem poutavě a srozumitelně provedou.Den před konáním akce Vám e-mailem zašleme prolink na danou akci. K účasti na online semináři potřebujete pouze PC, notebook či telefon s internetovým připojením.

Akce je ZDARMA. 
Účastníci se mohou aktivně zapojit prostřednictvím dotazů nebo být pasivními posluchači.

Kód semináře:

3935

Termín:

9. 11. 2023

Druh akce:

Odborný seminář

Místo konání:

ONLINE, X, Online seminář, Česká republika

Doba konání:

10.00 - 11.30 hodin

Cena:

0 Kč

Stav akce:

Akce již proběhla

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Mgr. Ludková Stella-Lea
Mgr. Stella-Lea Ludková specialista exportního vzdělávání

Lektoři

Hanák Ondřej
Hanák Ondřej Je advokátem v eLegal a věnuje se všemu, co souvisí se software. Od vývoje, přes licencování, až po servis. Má zkušenosti třeba i s agilním vývojem nebo cloudovými službami. A nakonec se dostal i k videohrám, paradoxně třeba při právní pomoci novým Bulánkům. Kromě toho poradí i e‑shopům s obchodními podmínkami, tvůrcům s autorským právem nebo značkám s ochrannými známkami. O technologiích a právu píše i na svůj LinkedIn nebo mluví na konferencích. Mezi Hlavní specializace patří IT právo a technologie, marketingové právo a autorská práva a duševní vlastnictví.
Horáček Tomáš
Horáček Tomáš Specializuje se především na IT právo, už od střední školy sbíral zkušenosti v IT oddělení velké firmy. Během studia Právnické fakulty v Brně pak pracoval v mezinárodní advokátní kanceláři se zaměřením na IT, marketing a autorské právo. V eLegal pracuje jako právník a spojuje tak svou vášeň pro právo, technologie, marketing a online svět a pomáhá také start-upům.

Soubory ke stažení