SIERAAD Art Fair 2023

Veletrh SIERAAD každoročně nabízí možnost pro všechny vystavovatele prezentovat produkty pro koncové zákazníky. V posledních letech se Sieraad Art Fair rozrostl v jeden z nejznámějších, největších a mezinárodních veletrhů šperků v Evropě.

Na veletrhu se tradičně prezentovala široká škála šperkařů. Veletrh pravidelně navštěvuje na 6500 návštěvníků nejen z Beneluxu, ale z celého světa a akce tak má vysokou mírou internacionalizace. Na veletrhu se letos prezentovalo 98 vystavovatelů z více než 40 zemí světa na ploše 2500 metrů čtverečních.

Českou republiku zastupovalo pět významných značek GRANÁT, družstvo umělecké výroby; Robert Halama – ORIGINAL CZECH ART CRYSTAL; Hanuš Lamr; Czechia Jewels a Milan Nováček – NOMIO ve společné expozici, kterou zajistilo Design Centrum CzechTrade.

Tento veletrh v kombinaci se společným stánkem umožnil umožnil malým firmám a designérům prezentovat se za výhodných podmínek a zároveň nalézt nové zajímavé kontakty na potenciální obchodní partnery. Hlavní výhodou pro klienta byla optimalizace nákladů spojená s účastí na veletrhu a minimalizace jeho organizačních aktivit.

Termín:

18. 5. 2023 - 21. 5. 2023

Druh akce:

Veletrh Design

Místo konání:

Amsterodam, Nizozemsko

Oborová specializace:

Bižuterie, Design, Luxusní zboží

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Akce již proběhla

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Bc. Sedmerová Zuzana
Bc. Zuzana Sedmerová vedoucí oddělení Design Centrum CzechTrade

Odborný garant

Mgr. Jareš Adam

CzechTrade Německo - Düsseldorf

Mgr. Adam Jareš ředitel regionálního centra