UK Construction Week 2024

 


Agentura CzechTrade pořádá pro české firmy společnou účast na mezinárodním veletrhu UK CONSTRUCTION WEEK 2024.

Veletrh UK Construction Week Birmingham je největší akcí pokrývající oblast stavebnictví ve Velké Británii. V roce 2023 se ho účastnilo více než 24 000 profesionálních návštěvníků a mezi nimi nechyběli ani kontraktoři, distributoři, architekti, designová studia, obchodníci nebo obchodní agenti. CzechTrade zde proto organizuje společný stánek českých firem pravidelně od roku 2021.

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou třeba oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Společná expozice umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade Spojené království navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s tuzemskými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz.

Více o veletrhu naleznete na webových stránkách https://www.ukconstructionweek.com/

 

Proč investovat právě do veletrhu UK Construction Week 2024?

 • Růst nákladů na práci a energie uspíšil zánik celé řady britských podniků, které byly v minulosti schopny dodávat výrobky pro stavebnictví; mnoho firem zde proto vyhledává právě mezinárodní outsourcing.
 • ČR je považována za prémiovou destinaci a čeští výrobci jsou vnímáni jako kvalitní, flexibilní a spolehlivý obchodní partner.
 • Osobní kontakt vítězí. Prezentace na veletrhu je zdaleka nejspolehlivější cestou k zahájení obchodní koverzace, na anonymní emailový kontakt Britové zpravidla nereagují.

 

Oborové zaměření veletrhu

 • Stavebnictví s přesahem do ECO
 • Moderní stavební materiály a technologie
 • Stavební infrastruktura
 • Software, ITC pro stavebnictví
 • Topení, ventilace, klimatizace


Nabízíme vám firemní prezentaci ve společné české expozici s osobní účastí vašeho zástupce

 • Každá společnost bude mít ve společné expozici pod hlavičkou agentury CzechTrade vlastní prostor pro vystavení modelů a vzorků.
 • Firemní prezentace je možná i formou katalogového zastoupení, kdy společnost bude na expozici zastupovat pracovník kanceláře CzechTrade UK.
 • Tým CzechTrade Spojené království zajišťuje komplexní servis přípravy a realizace osobní účasti od komunikace s organizátorem veletrhu, přes zajištění výstavní plochy, výstavbu expozice, zařazení do katalogu vystavovatelů, až po veškeré administrativní záležitosti.
 • Britská kancelář zajistí intenzivní marketingovou kampaň před veletrhem pro vyšší návštěvnost českého stánku. Zahrnovat bude sestavení seznamu potenciálních britských obchodních partnerů dle předem specifikované cílové skupiny, jejich oslovení a pozvání k návštěvě české expozice. Tento seznam včetně konkrétních kontaktů bude po veletrhu předán každému vystavovateli k dalšímu využití. Dále CzechTrade zveřejní české spoluvystavovatele na zahraničních stránkách CzechTrade Spojené království https://czechtradeuk.com/.

 

Přihlašování na akci bylo ukončeno.

Termín:

1. 10. 2024 - 3. 10. 2024

Druh akce:

Veletrh

Místo konání:

Birmingham, Velká Británie

Oborová specializace:

Stavebnictví a stavební materiály

Teritoriální zaměření:

Velká Británie

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Registrace ukončena

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Mgr. Jesenská Zuzana
Mgr. Zuzana Jesenská exportní konzultant - senior

Odborný garant

Ing. Rak Jiří

CzechTrade Spojené království a Irsko

Ing. Jiří Rak ředitel regionálního centra